V.O.V.A. Iolanthe biksītes (V92940)

Производитель: V.O.V.A.
Код: X040910

Burvīgas klasiska stila biksītes ar ziedu rakstu. Šūtas no elastīga un ļoti maiga un patīkama mikrošķiedras auduma ar rožu rakstu. Priekšpusē maiga mežģīne ar ziedu rakstu. Izstrādājuma vidukļa un sānu malas apšūtas ar mīkstu, ērtu veļas gumiju. Biksīšu intīmā zona no iekšpuses dublēta ar kokvilnu, lai būtu patīkami nēsāt un neradītu diskomfortu.

 Полное описание

Товар больше не доступен

Klasiska piegriezuma biksītes. Vidukli saturošā gumija var būt gan uz vidukļa līnijas, gan arī nedaudz zemāk - uz gurnu līnijas. Šāds modelis ir ērts ikdienas valkāšanā un lieliski piestāvēs jebkurai figūrai.

Sastāvs
* Poliamīds: 70%
* Likra: 20%
* Kokvilna 10%

Krāsa
* Ceriņu
* Pelēka
(Veicot oasūtīju, piezīmēs norādiet izvēlēto krāsu)

Uzņēmums "V.O.V.A." veiksmīgi attīstās apakšveļas tirgū jau 20 gadu garumā, ražojot kvalitatīvu, elegantu un ērtu sieviešu apakšveļu. Kompānijai ir milzīgs potenciāls un ražošanas jauda, kā vienai no lielākajiem apakšveļas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Razošanas jauda ļauj ik mēnesi saražot vairāk kā 125 000 izstrādājumus, sākot no klasiskajiem līdz modernajiem un romatiskajiem apakšveļas modeļiem. Kompānija seko līdzi modernākajām modes tendencēm un ražošanā izmanto tikai pārbaudītus un modernus materiālus. Kompānija ir pārstāvēta vairākās valstīs un lielu daļu produkcijas eksportē uz ārvalstu tirgiem.