Supra Deseo 15 gaisa sausinātājs

Производитель: Supra
Код: X022779
Гарантия производителя: 24 мес.

Jaunākais kompānijas Supra gaisa sausinātājs DESEO 15 aizņem maz vietas un ir ļoti kluss. Ērta mitruma savākšanas vadība, iekārtu ir viegli lietot un sasniegt vēlamo efektu. Moderns dizains, lai iederētos telpas interjērā, un komfortablais rokturis ļauj to viegli pārvietot uz vietu, kur visvairāk tas ir nepieciešams.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рекомендуемый объем помещения 60 м²
Производительность 15 л/сут.
Управление электромеханический
Tаймер Да
Ионизация воздуха Нет
Возможность непрерывного дренажа Да
Бак сбора конденсата 2.5 л

Funkcijas
* Sausina gaisu

Veiktspēja
* Līdz 60 m2 (līdz 4 telpām)
* Savāc līdz 15l/24h (pie 30'C un 80% mitruma)
* Savāc līdz 7l/24h (pie 20'C un 70% mitruma)
* Maks. gaisa plūsma: 120 m3/h
* Enerģijas patēriņš: 280W

Vadība
* Elektroniska
* Taimeris

Galvenās īpašības
* Antibakteriāls filtrs
* Higrometra iestatījumi: 3 (40%, 50%, 60%)
* Automātiska mitruma kontrole
* Tvertnes tilpums: 2.5 litri
* Darba temperatūra: +5 līdz +35'C
* Ūdens drenāžas sistēma

Trokšņu līmenis
* Nominālais: 46 dB

Svars un izmērs
* Svars: 13 kg
* Izmērs: 300 x 520 x 225 mm

DESEO 15 automātiski izslēdzas, kad ūdens tvertne ir pilna vai ir sasniegts izvēlētais mitruma līmenis, tādēļ nav jāuztraucas par kaimiņu iespējamo nopludināšanu vai nevajadzīgu elektrības patēriņu. Šis ir viens no klusākajiem un elektrību taupošiem mājsaimniecības gaisa sausinātājiem.

Jaunais Supra DESEO 15 likvidēs mitrumu telpās un nepatīkamo aromātu, apturēs pelējuma sēnīšu augšanu kā arī kondensāta veidošanos uz logiem un palodzēm.

Supra gaisa uzlabošanas ierīces ir ļoti populāras Francijā, Lielbritānijā, Norvēģijā, Dānijā, un citās valstīs.

Gaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.