Supra BTI 2 gaisa sausinātājs

Производитель: Supra
Код: X022768
Гарантия производителя: 24 мес.

Supra BTI 2 gaisa sausinātājs piemērots izmantošanai dzīvojamās istabās, jo tā darbiba ir īpaši klusa, bet darbības iespējas ļauj to izmantot arī pagrabos un garāžās. Tā kā iekārtai nav kompresors, šis gaisa sausinātājs efektīvi darbojas zemās temperatūrās, kad kompresora tipa gaisa sausinātāji zaudē savu efektivitāti. Iekārta spēj izžāvēt izmazgātas drēbes, ir viegla, neaizņem daudz vietas.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рекомендуемый объем помещения 70 м²
Производительность 8 л/сут.
Управление Электронное
Tаймер Нет
Ионизация воздуха Да
Возможность непрерывного дренажа Да
Бак сбора конденсата 2 л

Funkcijas
* Sausina gaisu
* Izstaro par 10-12'C siltāku gaisu
* Jonizē

Veiktspēja
* Līdz 70 m2 (līdz 4-5 telpām)
* Savāc līdz 8l/24h
* Gaisa plūsma: 80/100/115 m3/h
* Enerģijas patēriņš: 330W normālā mitruma savākšanas režīmā
* Enerģijas patēriņš: 650W žāvēšanas režīmā

Vadība
* Elektroniska
* Taimeris: līdz 8 h

Galvenās īpašības
* Antibakteriāls filtrs
* Higrometra iestatījumi: 3 (40%, 50%, 60%)
* Ventilatora ātrumi: 3
* Tvertnes tilpums: 2 litri
* Darba temperatūra: +1 līdz +40'C
* Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma

Trokšņu līmenis
* Klusākais: 39 dB
* Normāls: 43 dB
* Maksimālais: 48 dB

Svars un izmērs
* Svars: 7 kg
* Izmērs: 351 x 188 x 500 mm

Supra BTI 2 gaisa sausinātājs automātiski izslēdzas, kad ūdens tvertne ir pilna. Iekārtai līdztekus ir nepārtauktās ūdens novadīšanas sistēma. Komplektā ietilpst speciāli pielāgota ūdens truba. Iekārtā iebūvētais jonizators samazina putekļu daudzumu gaisā. Vēl jo vairāk gaiss plūst caur antibakteriālu filtru, kas to padara vēl tīrāku.

Gaisa sausinātājs Supra BTI 2 ir ļoti populārs Francijā, Lielbritānijā, Norvēģijā, Dānijā, un citās valstīs.

Gaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.