Stadler Form ALBERT gaisa sausinātājs

Производитель: Stadler Form
Код: X007659
Гарантия производителя: 24 мес.

Albert gaisa sausinātājs ir piemērots telpām ar līdz 60 kvadrātmetriem lielu platību - visa veida dzīvojamajām telpām, pagrabiem, garāžām un noliktavas telpām.

 Полное описание

479.00 €
47.90 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

47.90€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 526.90€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рекомендуемый объем помещения 60 м²
Производительность 20 л/сут.
Управление Электронное
Tаймер Да
Ионизация воздуха Нет
Возможность непрерывного дренажа Нет
Бак сбора конденсата 4.6 л

Specifikācija

Tips
* Brīvi stāvošs

Jauda
* Maksimālā jauda: 340 W

Mitruma savākšanas jauda
* Līdz 20 litriem dienā

Kondensāta tvertnes tilpums
* Kondensāta tvertne: 4.6 l
 
Platība
* 60 m2 (griestu augstums 2,5-3 metri)

Īpašības
* Iebūvēts elektroniskais hidrostats
* „Swing” režīms
* Taimeris 24 h
* Nakts darbības režīms
* Riteņi vieglai pārvietošanai
* Automātiska izslēgšanās, kad ūdens tvertne ir piepildīta
* Novadcaurule nepārtrauktai darbībai
* Indikators automātiskai atkausēšanas funkcijai
* Darbības režīmu skaits: 3

Trokšņu līmenis
* 33-44 dB


Izmēri un svars
* 350x655x252 mm
* 15.6 kg

Ražotājvalsts Šveice


Stadler Form ALBERT - jaudīgs gaisa sausinātājs ar lielisku dizainu.
Viens no labākajiem samusinātājiem pasaulē!
Šveices kompānija Stadler Form iepazīstina ar savu pirmo gaisa sausinātāju Albert, kuram ir lielisks dizains un augsta veiktspēja.
Tā pievilcīgais dizains ir unikāls tirgū un to radījis Šveices dizaineris Matti Walker. Albert gaisa sausinātājam ir digitāls informācijas ekrāns ar rotējošu vadības pogu, kā arī elektronisks hidrostats. Albert gaisa sausinātājs lieliski iederēsies pat visizsmalcinātākajā interjerā.

Albert gaisa sausinātājs ir ieprogrammējams divos veidos:
* Izvēlieties, cik ilgi ierīcei būtu jādarbojas.
* Varat noteikt laiku, kad ierīcei vajadzētu sākt darboties un kad apstāties. Tas dod iespēju to izmantot laikā, kad ir zemākais enerģijas tarifs, vai tad, kad Jūs neesiet mājās.

Albert gaisa sausinātajam ir zems enerģijas patēriņa un trokšņu līmenis. Tam ir trīs ātrumu līmeņi. Nakts režīms slāpē gan skaņu, gan dzēš informācijas ekrānu. Albert gaisa sausinātājs ir viegli pārvietojams un elementāri kopjams. Tas visu izdara pats, Jūsu ziņā ir tikai laicīgi izliet sakrājušos šķidrumu.

Jaudīgs gaisa sausinātājs ar 50% mazākām enerģijas izmaksām.
Stadler Form Albert var savākt līdz 20 litriem liekā mitrumu Jūsu mājā 24 stundu laikā. Tā ir saprātīga izvēle, lai novērstu kondensāta, melnā pelējuma un liekā mitruma rašanos. Albert gaisa sausinātāja ekspluatācijas izmaksas ir par 50% zemākas nekā lielākajai daļai citu ražotāju līdzīgas jaudas samusinātājiem.

Vienmēr aktuālais Šveices stils.
Šveices uzņēmums Stadler Form ir slavens ar savu unikālo dizainu, ko īsteno dizaineris Matti Walkers, un kurš ir saņēmis pelnītu atzinību par Albert gaisa sausinātāju, kļūstot par Reddot Design Award 2013 uzvarētāju rūpnieciskā dizaina kategorijā. Gludas līnijas, vienkārša vadība un izturīga konstrukcija kopā ar izciliem darbības parametriem veido patiešām izcilu gaisa samusinātāju.

Unikāls pilnībā programmējams digitālais hidrostats.
Albert gaisa sausinātāja neierobežotie mitruma regulēšanas iestatījumi sniedz jums pilnīgu kontroli pār mitruma līmeni Jūsu mājā. Vienkārši pagrieziet vadības pogu uz vēlamo mitruma daudzumu telpā un ierīce pārējo paveiks automātiski, pēc vajadzības ieslēdzoties vai izslēdzoties, lai perfekti uzturētu Jūsu noteikto mitruma līmeni mājā.

Ja jums ir jāuzglabā lietas, kurām patiesi nepieciešams precīzs gaisa mitrums, piemēram, augstvērtīgi vīni, retro automašīnas, gleznu kolekcijas vai arī flīģelis - tad Albert gaisa sausinātājs ir pati ideālākā izvēle, jo jūs varat uzstādīt precīzu mitruma līmeni, kāds tām ir nepieciešams.

Unikāls "divvirzienu" pilnībā programmējams 24 stundu taimeris.
Albert unikālais divvirzienu taimeris ļauj iestatīt gan ieslēgšanās, gan izslēgšanās laiku, pie tam jūs varat izvēlēties precīzu dienas laiku nevis tikai laika intervālu (2,4 vai 8 stundas). Tas dod iespēju gaisa sausinātāju darbināt laikā, kad ir zemākais enerģijas tarifs, vai tad, kad Jūs neesiet mājās.

Nakts režīms.
Ja jūs vēlaties novietot Albert gaisa sausinātāju guļamistabā, tad ir svarīgi, lai tas darbotos iespējami klusu. Albert gaisa sausinātājam ir īpašs nakts režīms ("Night Mode"). Nospiežot nakts režīma pogu vienlaicīgi satumst ciparu displejs un ventilators tiek pārslēgts uz visklusāko iespējamo režīmu.