Solidea Micro Rete 70 sheer 12/15 mmHg kompresijas zeķubikses (040270)

Производитель: Solidea
Код: X018749

Micro Rete 70 ir modernas, caurspīdīgas zeķbikses ar eleganti smalku tīkliņrakstu. Sadalītā kompresija darbojas profilaktiski - sniedz kājām tonusu un komfortu, novērš vēnu slimības, kāju pietūkšanu un nodrošinu ilgstošu viegluma sajūtu. Pretbaktēriju sistēma Sanitized® nodrošinās Jūsu pēdām svaigumu visas dienas garumā.

 Полное описание

19.99 €
Есть на складе Xnet
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Колготки Да
Hоски Нет
Pазмер 3
Плотность DEN 70
Классические колготки Да
Классические чулки Нет
Колготки с узором Нет
Чулки с узором Нет
Корректирующие Да
В сеточку Да
Заниженные Нет
Для полных женщин Нет
С массажным эффектом Нет

Micro Rete 70 zeķbikses ir viscaur caurspīdīgas, piemērotas valkāšanai ar īsām kleitām, kā arī kurpēm ar atvērtu purngalu! Tomēr tās nav vienkārši tīkliņzeķes! Zeķbikses ir adītas no īpaši izturīgiem diegiem, kas nodrošina to ilgmūžību un elegantu izskatu.

Kompresija
* Sadalītā kompresija: 12/15 mmHg

Biezums
* 70 DEN

Sastāvs
* Poliamīds: 78 %
* Elastāns: 20
* Kokvilna: 2 %

Pieejamie izmēri
* S
* M
* ML
* L

Piejamās krāsas
* Nero, Paprika, Bronze, Moka, Avorio

Vajadzīgo izmēru un krāsu norādiet pasūtījuma piezīmēs.

Solidea preces ar sadalīto kompresiju
Visas preces ir drošas valkāšanā un ražotas saskaņā ar eksperimentālo Eiropas normatīvu UNI ENV 12718 attiecībā uz precēm ar sadalīto kompresiju. Tās nevar nodarīt Jums pāri, ja izvēlēsieties piemērotu izmēru un nevalkāsiet tās naktsmiera laikā. Pareizi kopjot šīs preces - neizmantojot aktīvus veļas pulverus un nelietojot mīkstinātājus - šīs preces nezaudēs savu sākotnējo stāvokli un kalpos Jums ilgāk nekā parastās zeķbikses un zeķes! Turklāt ikdienā jutīsieties patīkamāk un Jūsu kājas mazāk nogurs!

30 – 70 den (profilaktiskā klase ar sadalīto kompresiju 10-14 mm Hg)
Šīs ir SOLIDEA profilaktiskās zeķbikses un zeķes, kas ir ideāli piemērotas ikdienas valkāšanai. Asinsvadu slimības ārstējošie ārsti var šīs zeķbikses un pusgarās zeķes tiem, kas strādā, kājās stāvot vai sēžot, jo šiem cilvēkiem pastāv risks saslimt ar kāju asinsvadu slimībām. Šādas kompresijas zeķbikses ir piemērotas arī valkāšanai grūtniecības sākuma periodā, kad kāju pietūkuma, noguruma un graušanas sajūtas simptomi vēl nav stipri izteikti, kā arī ceļojot, it īpaši garajos pārlidojumos un pārbraucienos.

70 – 100 den (vieglā kompresijas klase ar sadalīto kompresiju 15-17 mm Hg)
Šīs ir SOLIDEA vieglas un vidējas kompresijas zeķbikses un zeķes, kas ir ideālas nelielu vēnu paplašinājuma gadījumā, kad Jūsu kājas vakarā ir pietūkušas, garu ceļojumu laikā vai ilgstoša noguruma laikā. Šīs zeķbikses ir piemērotas arī vēnu slimību profilaksei grūtniecības laikā. Tās var valkāt zem citiem kāju vēnu slimību un pat locītavu slimību ārstēšanas līdzekļiem.

100 – 140 den (stiprā kompresijas klase ar sadalīto kompresiju 18-21 mm Hg)
Šīs ir SOLIDEA stipras kompresijas zeķbikses un zeķes, kas ieteicamas valkāšanai iepriekš minēto problēmu (pietūkuma, noguruma vai vēnu slimību) saasināšanās gadījumā. Ja slimības simptomi kļūst īpaši jūtami un saskatāmi, jāvēršas pie kāju asinsvadu ārsta flebologa, kas ieteiks augstākas kompresijas preces vai rekomendēs citu ārstēšanas metodi.