Skil 9008 AA leņķa slīpmašīna (F0159008AA)

Производитель: Skil
Код: X072393

Jaunākā slīpmašīnna no Skil ar 800 W dzinēju, kas ļauj nevainojami veikt griešanu, slīpēšanu un attīrīšanu no rūsas. Trīs metrus garš elektrokabelis nodrošina labu pārvietošanās brīvību. Rūdīti slīpzobu zobrati darba laikā nodrošina šim instrumentam zemāku trokšņa līmeni, labāku griezes momenta pārnesi un lielāku kalpošanas laiku. 

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип УШМ (болгарка)
Круг 125 мм
Максимальные обороты 12000 об/мин
Регулируемая скорость Нет
Профи Нет
Питание Из сети

Tehniskie dati
* Ietilpība: 800 W
* Maks. diska Ø: 125 mm
* Brīvgaitas ātrums: 12000 apgr./min.
* Centrālā atvēruma Ø: 22 mm
* Darbvārpstas vītne: M14
* Svars: 2,0 kg Spriegums/frekvence: 220-240 V / 50-60 Hz

Trokšņa un vibrācijas līmenis
* Skaņas spiediena līmenis: 92,5 dB(A)
* Skaņas jaudas līmenis: 103,5 dB(A)
* Standarta izkliede: 3 dB(A)
* Vibrācijas līmenis (veicot virsmas slīpēšanu): 6,1 m/s²
* Izkliede (K): 1,5 m/s²

 • Jaudīga leņķa slīpmašīna ar ergonomisku, plānu aizmugurējo rokturi 
  Skil leņķa slīpmašīna 9008 ir apgādāta ar jaudīgu 800 W dzinēju, kas nodrošina pietiekoši lielu jaudu visdažādāko griešanas un slīpēšanas darbu veikšanai. Šai leņķa slīpmašīnai ir ergonomiska konstrukcija ar plānu aizmugurējo rokturi, kas darba laikā nodrošina stingru satvērumu un optimālu vadāmību. Lietotājs var viegli regulēt instrumenta sānu rokturi un to nostiprināt trijos dažādos stāvokļos, atkarībā no veicamā darba rakstura. Fiksēšanas sistēma “Clic” ļauj bez palīgrīkiem viegli regulēt aizsargpārsega stāvokli. Šī leņķa slīpmašīna ir saderīga ar 125 mm slīpēšanas diskiem.
 • Augsta veiktspēja
  Skil leņķa slīpmašīnas 9008 jaudīgais 800 W dzinējs nodrošina pietiekoši lielu jaudu visdažādāko griešanas un slīpēšanas darbu veikšanai. Šā instrumenta augsto veiktspēju lielā mērā nosaka rūdīti slīpzobu zobrati, kas darba laikā nodrošina labāku griezes momenta pārnesi, lielāku kalpošanas laiku un zemāku trokšņa līmeni. Izturīgais metāla pārnesuma korpuss palielina leņķa slīpmašīnas ilgizturību.
 • Ātra piederumu nomaiņa
  Instrumenta darbvārpstas fiksēšanas sistēma ļauj viegli un ērti nomainīt piederumus. Viss, kas šim nolūkam ir vajadzīgs, ir jāfiksē instrumenta darbvārpsta, nospiežot fiksēšanas taustiņu, un jānomaina piederums, lietojot piegādāto spīļaptveres atslēgu.
 • Parocīgas īpašības sniedz papildu darba komfortu
  Šī leņķa slīpmašīna ir apgādāta ar īpaši lielu slēdža taustiņu, kas ļauj ērti strādāt ar instrumentu. Fiksēšanas sistēma “Clic” ļauj viegli regulēt aizsargpārsega stāvokli, nelietojot atslēgu; līdz ar to lietotājs var novirzīt dzirksteļu plūsmu jebkurā vēlamajā virzienā. Leņķa slīpmašīnas sānu rokturis ir viegli regulējams un nostiprināms trijos dažādos stāvokļos, atvieglojot instrumenta turēšanu griešanas un slīpēšanas laikā. Šī leņķa slīpmašīna ir aprīkota ar trīs metrus garu elektrokabeli, kas darba laikā nodrošina optimālu pārvietošanās brīvību.