Samyang 14mm T3.1 VDSLR (Sony) objektīvs

Производитель: Samyang
Код: X025005

Samyang 14mm T3.1 VDSLR objektīvs ir īpaši piemērots profesionālajai videogrāfijai. Fokusēšanās gredzens ar follow-focus piedziņu ļauj to savienot ar minētajām sistēmām sevišķi gludai fokusēšanai. Atvieglotam darbam fokusa un diafragmas atvēruma skala ir izvietota objektīva sānā. Plūstošā diafragma ļauj mainīt diafragmas atvērumu bez asiem "lēcieniem". Izmantotais optiskais hibrīdelements nodrošina izcilu attēla asumu un samazina hromatisko aberāciju. Fokusēšanās gredzens nodrošina daudz plašākas manuālās fokusēšanās iespējas kā AF objektīviem, tam ir garāks grieziens, kas ļauj precīzāk iefokusēt (it sevišķi svarīgi fokusējot attālumos virs 3m).  Полное описание

357.00 €
Доступен по заказу
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип обьектива С фиксированным фокусным расстоянием
Профиль обьектива Широкоугольныe
Максимальная диафрагма F3.1
Диаметр фильтра 14 мм
Тип (Объективы) Sony oбъективы
Šis īpaši plata leņķa objektīvs ir paredzēts darbam ar Full-Frame un APS-C kamerām. Tā optiskā konstrukcija ietver 14 elementus 12 grupās. Objektīvā ir divas ED lēcas un divi asfēriskie elementi (hibrīda un standarta). Visas lēcas ir apstrādātas ar augstākās kvalitātes jaunās paaudzes pārklājumu UMC - Ultra Multi Coated.

Objektīva konstrukcija un izmantotie modernākie materiāli sniegs Jums iespēju uzņemt visaugstākās kvalitātes video.


Specifikācija

* Stiprinājums: Sony

* Lēcas tips: īpaši plata

* Fokusa garums: 14 mm

* Diafragma: T3.1-22

* Skata leņķis: 114° Full-Frame matricām, 93.9° APS-C matricām ar 1.5x crop factor, 89.9° ar Canon EOS kamerām (1.6x crop factor)

* Minimālais fokusēšanās attālums: 0,28 m

* Diafragmas lapiņu skaits: 6
* Filtra diametrs: 77 mm

* Izmēri: 94 x 87 mm

* Svars: 552 g