Salming Xplore Shoe Men vīriešu skriešanas apavi (1284027)

Производитель: Salming
Код: X025123

Salming Xplore Shoe Men vīriešu skriešanas apavi.

 Полное описание

69.00 €
6.90 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

6.90€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 75.90€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Tип Oбувь
юниор Нет
Сениор Нет

Firma Salming dibināta 90 gadu sākumā. Tās dibinatājs ir pasaule slavenākais zviedru hokejists Bjēre Salming. Pēc veiksmīgi pabeigtās karjeras, tas nodibina savu uzņēmumu, kas veiksmigi attīstās joprojām. Tiek palaista hokeja līnija, stilīgas apakšveļas kolekcijas un floorbola novirziens. Pieliekot pūles un spēkus, bizness rit veiksmīgi. Hokeja nūjas un cimdi ir veiksmīgi startējuši NHL un augstakās līgas komandās. Ļoti specīgs ir palicis florbols. Produkcija ir nostājusies viena līmenī ar Zona, Fat Pipe, Exel, Canadiens un c.

Specifikācija
* Izmēri: 40 2/3–48.
* Krāsa: balta/sarkana.
* Svars: aptuveni 215gr/UK 8 izmērs.

Xplore – iepazīsti savas pēdas.
Katra skrējēja lepnums ir spēcīgas pēdas. Izmantojot Salming Xplore dabiskās skriešanas apavus, tu trenē savas pēdas un kājas muskuļu struktūru un izskaties stilīgi to darot. Xplore priekšdaļa ir veidota tā, lai sniegtu sajūtas līdzīgas skriešanai bez apaviem. Stingrā aizmugures daļa, 3mm kritums no papēža līdz pirkstgaliem un bezkompromisu dizains padara Xplore modeli par lielisku treneri – noderīgu intensīvos skriešanas treniņos vai kā stilīgu partneri ofisā.

TGS 62/75°
Attālums no papēža līdz pēdas velves pacēlumam (62% no apavu garuma) ir speciāli veidots, lai nodrošinātu papildus stabilitāti, un beidzas ar tā saukto baleta līniju 75° leņķī. Apavu priekšpuse ir lokanāka, lai labāk stimulētu pēdas dabiskās kustības skriešanas laikā. TGS 62/75° uzbūve nodrošina apavu kustību tikai pareizajās vietās, lai veicinātu pēdas dabiskās kustības uz sāniem un uz priekšu, kas padara skriešanu ērtāku.

Outer Sole-Tear & Wear
Šis īpaši izturīgais zoles materiāls izmantots, lai paildzinātu apavu izturību. Speciālais gumijas savienojums ļaus izmantot apavus maksimāli ilgi, pat skrienot īpaši sarežģītos apstākļos.

3° Kritums/Drop 3°
Xplore modelī izmantotais 3 grādu kritums no papēža līdz pirkstgaliem sniedz labu treniņu kājas muskuļiem un pēdām. Pirksti un papēdis atrodas tuvāk zemai, tādējādi stiprinot pēdas arku.

2 Slāņu uzbūve/2 Layer Construction
Xplore skriešanas apavi aprīkoti ar 2 slāņu konstrukciju, kura papildina jau tā lielo izturību. Kā rezultāts veidojas viegli, ļoti atsaucīgi apavi no izturīga un elpojoša materiāla, kas sniedz dabiskas sajūtas skrienot.

Viduszole/RunLite™ Midsole
RunLite™ viduszole ir veidota no speciāla High Abrasion Injection EVA putu materiāla, lai sniegtu lielisku atsaucību no skrienamā seguma. Vidus zoles daļa ir viegla, lokana un reaģē ar virsmu jau no pirmā soļa.