Salming Speed Shoe Women sieviešu skriešanas apavi (1280023)

Производитель: Salming
Код: X025129

Salming Speed Shoe Women sieviešu skriešanas apavi.

 Полное описание

81.00 €
8.10 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

8.10€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 89.10€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Tип Oбувь
юниор Нет
Сениор Нет

Firma Salming dibināta 90 gadu sākumā. Tās dibinatājs ir pasaule slavenākais zviedru hokejists Bjēre Salming. Pēc veiksmīgi pabeigtās karjeras, tas nodibina savu uzņēmumu, kas veiksmigi attīstās joprojām. Tiek palaista hokeja līnija, stilīgas apakšveļas kolekcijas un floorbola novirziens. Pieliekot pūles un spēkus, bizness rit veiksmīgi. Hokeja nūjas un cimdi ir veiksmīgi startējuši NHL un augstakās līgas komandās. Ļoti specīgs ir palicis florbols. Produkcija ir nostājusies viena līmenī ar Zona, Fat Pipe, Exel, Canadiens un c.

Specifikācija
* Izmēri: 36–43 1/3.
* Krāsa: dzeltens/purpura.
* Svars: aptuveni 170gr/UK 6 izmērs.

Speed – radītas ātrumam
Izbaudi vieglās un elastīgās īpašības un komfortu, ko sniedz nepārspējamie Salming dabiskās skriešanas apavi Speed. Speed būs tava perfektā izvēle, ja priekšroku dod īsu, ātru un garu, sarežģītu distanču kombinācijai. Izturīgais un īpaši vieglais gumijas materiāls sniedz lielisku virsmas izjūtu, lai skriešana šajos apavos būtu īsta bauda.

TGS 62/75°
Attālums no papēža līdz pēdas velves pacēlumam (62% no apavu garuma) ir speciāli veidots, lai nodrošinātu papildus stabilitāti, un beidzas ar tā saukto baleta līniju 75° leņķī. Apavu priekšpuse ir lokanāka, lai labāk stimulētu pēdas dabiskās kustības skriešanas laikā. TGS 62/75° uzbūve nodrošina apavu kustību tikai pareizajās vietās, lai veicinātu pēdas dabiskās kustības uz sāniem un uz priekšu, kas padara skriešanu ērtāku.

Ārējā zole/Outer Sole
Ārējā zoles daļa ir ļoti viegla, jo veidota no īpaša gumijas savienojuma, kas stratēģiski novietots tā, lai sniegtu maksimālu saķeri katrā kalnā, līkumā un pagriezienā, ko tu varētu sastapt savā ceļā.

Outer Sole-Tear & Wear
Šis īpaši izturīgais zoles materiāls izmantots, lai paildzinātu apavu izturību. Speciālais gumijas savienojums ļaus izmantot apavus maksimāli ilgi, pat skrienot īpaši sarežģītos apstākļos.

5° Kritums/Drop 5°
Salming standarta 5 grādu kritums no papēža līdz pirkstgaliem sniedz dabisku skriešanas pozīciju ar pareizu sagāzumu visa skrējiena garumā. Šāds kritums tiek izmantots Distance, Speed un Race skriešanas apavos.

3 Slāņu uzbūve/3 Layer Construction
Lai skrietu kilometru pēc kilometra, ir nepieciešama komforta un izturības perfekta kombinācija. Visi Salming skriešanas apavi, kuri paredzēti sarežģītiem apstākļiem un garām distancēm, ir aprīkoti ar 3 slāņu virspuses konstrukciju. Pirmais slānis ir izgatavots no mīksta tīkliņmateriāla, kas sniedz komfortu, kamēr vidusslānis stabilizē pēdas sānkustības un samazina spiedienu. Augšējais slānis izgatavots no izturīga tīklveida materiāla, kas ieskauj apavu priekšpusi, tādējādi sniedzot ilgu kalpošanas mūžu.

Exo skelets/Exo Skeleton
Exo Skeleton ārējā skeleta slānis stabilizē pēdas laterālās (sānu) kustības un atvieglo spiedienu uz MTF (metatarsofalangeālajām) locītavām. Šī konstrukcijas sastāvdaļa samazina berzi un sānu triecienus pēdas maigākajām daļām, it īpaši zem pēdas priekšdaļas.

Viduszole/RunLite™ Midsole
RunLite™ viduszole ir veidota no speciāla High Abrasion Injection EVA putu materiāla, lai sniegtu lielisku atsaucību no skrienamā seguma. Vidus zoles daļa ir viegla, lokana un reaģē ar virsmu jau no pirmā soļa.

Papēža kausiņš/Heelcup
Salming dabiskās skriešanas apavu papēža daļa ir veidota tā, lai pielāgotos un atbalstītu tavu pēdu, taču saglabātu apavu vieglumu un pareizo svara sadalījumu.