Salming Race R1 Senior Male Model Autumn Edt florbola spēlētāja apavi (1233091)

Производитель: Salming
Код: X025131
Гарантия производителя: 24 мес.

Salming Race R1 Senior Male Model Autumn Edt florbola spēlētāja apavi.

 Полное описание

113.80 €
11.38 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

11.38€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 125.18€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Tип Oбувь
юниор Нет
Сениор Нет

Augstākās kvalitātes florbola apavi, kuros ir iestrādātas jaunākās unikālās Salming apavu tehnoloģijas, lai Tu spētu pilnībā realizēt savu florbola potenciālu.

Specifikācija
* Izmēri: 402/3–491/2.
* Krāsa: zils/dzeltens.
* Svars: aptuveni 305gr (42.izmērs)

Galvenās īpašības
Izcils komforts
Jau no pirmās uzvilkšanas reizes Salming Race 1 nodrošinās Tev visaugstāko komforta līmenī arī laterālo (sānisko) kustību laikā un augstas intensitātes treniņos, pateicoties vieglajam un izturīgajam poliestera materiālam, kuru pārklāj melns eksoskelets.

Vēl ērtāka skriešana
Salīdzinājumā ar populārajiem Salming Xfactor florbola apaviem. Salming Race 1 ir aprīkoti ar mazāku augstuma atšķirību starp papēdi un pēdas priekšējo daļu, kā arī biezāku zoles priekšējo daļu, kas apaviem nodrošina labāku atsperīgumu, kas padara skriešanu vēl ērtāku.

Uzlabota stabilitāte
Salming Race 1 apavu zoles vidusdaļa ir izstrādāta, lai stimulētu dabīgas kustības un paaugstinātu stabilitāti. Īpašā zoles vidusdaļas uzbūvē atvieglo kājas saspringumu, kas rodas laterālo (sānisko) kustību laikā, un nodrošina zoles elastīgumu būtiskajos punktos, kas atbalsta pēdas dabīgās kustības gan sāniski, gan uz priekšu.

Samazināts traumu risks
Florbols ir dinamisks sporta veids, kura laikā spēlētājiem bieži nākas strauji mainīt kustības virzienu, kas pakļauj potītes lielai slodzei un traumēšanās riskam. Salming Race 1 apavi ir aprīkoti ar unikālo LMS+ (Lateral Movement Stabilizer Plus) risinājumu, kas samazina potīšu slodzi straujas kustībības virziena maiņas brīdī, līdz ar to ievērojami samazina arī potīšu traumēšanas risku.

Papildus kontrole
Salming Race 1 apavu zolē ir izmantots jauns gumijas maisījums, kas uzlabo saķeri ar segumu par papildus 25%, sniedzot Tev vēl lielāku kontroli pār laukumu un spēli.