Salming Race R1 2.0 Shoe Men vīriešu florbola spēlētāja apavi (1234091)

Производитель: Salming
Код: X025110

Salming Race R1 2.0 Shoe Men vīriešu florbola spēlētāja apavi.

 Полное описание

111.00 €
На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Tип Oбувь
юниор Нет
Сениор Нет

Firma Salming dibināta 90 gadu sākumā. Tās dibinatājs ir pasaule slavenākais zviedru hokejists Bjēre Salming. Pēc veiksmīgi pabeigtās karjeras, tas nodibina savu uzņēmumu, kas veiksmigi attīstās joprojām. Tiek palaista hokeja līnija, stilīgas apakšveļas kolekcijas un floorbola novirziens. Pieliekot pūles un spēkus, bizness rit veiksmīgi. Hokeja nūjas un cimdi ir veiksmīgi startējuši NHL un augstakās līgas komandās. Ļoti specīgs ir palicis florbols. Produkcija ir nostājusies viena līmenī ar Zona, Fat Pipe, Exel, Canadiens un c.

Specifikācija
* Izmēri: 40 2/3–491/3.
* Krāsa: violets (Purple/Fluo Yellow).
* Svars: aptuveni 305gr/Euro izmērs 42.

Šo apavu aukšdaļa ir veidota no izturīga un ļoti viegla poliestera auduma, kurš pārklāts ar īpašu, melnu ārēja skeleta elementu. Šī unikālā kombinācija palīdz pēdai saglabāt pareizu pozīciju augstas intensitātes aktivitātēs, kā arī sniedz lielisku komfortu un ļauj tavām pēdām justies ērti uzreiz, bez ievalkāšanas perioda. Salīdzinoši ar konkurentiem, Race apavu sērija ir veidota ar zemāku kritumu no papēža līdz pirkstgaliem, un biezāku pēdas priekšdaļas zoli, kas maksimāli uzlabo tavu manevrētspēju, kā arī padara to valkāšanu komfortablu un patīkamu.

Sānkustību stabilizācija plus/LMS+
Sānkustību Stabilizācija Plus sniedz drošu apstāšanos, jo zole ir izvērsta un atrodas 5° leņķī, tādējādi nepieļaujot apavu sasvēršanos uz āru un samazinot ievainojumu gūšanas risku.

Palielināts zoles iekšdaļas radiuss/RollBar™
Palielināts zoles iekšdaļas radiuss optimālāk atbalsta pēdu asos izrāvienos uz priekšu, kā arī ātrās āpstāšanās situācijās.

Atsperīgo putu viduszoles elements/Rebound Foam
Šis atsperīgo putu viduszoles elements RE35 sniedz līdz pat 80% lielāku enerģiju atspēriena veikšanai, nekā citi parastu EVA putu elementi.

Īpašais gumijas savienojums/XR110
Lai labāk kontrolētu savas kustības ātros manevros uz laukuma, Race apavi ir aprīkoti ar īpašu gumijas savienojumu, kuram ir par 25% labākas saķeres īpašības.

Exo skelets/Exo Skeleton™
Īpaša, ārējā skeleta uzbūve ir veidota, lai samazinātu pēdas sānkustības, kā arī samazinātu spiedienu uz MTF (metatarsofalangeālajām) locītavām. Ir svarīgi, lai apavi ļautu pēdai atrasties stabilā pozīcijā, kā arī novērstu jebkādu berzēšanos un sānu triecienus pēdas pamatnei, it īpaši tās priekšdaļā.

Sānkustību stabilizācijas sistēma/LMS™
Lateral Movement Stabilizer jeb sānkustību stabilizācijas sistēma ir īpaši viegls, speciāli izstrādāts divkāršais vērpes elements, kas lieliski balsta pēdu ātru, asu un neregulāru sānkustību gadījumā.

Papēža kausiņš/ErgoHeelCup™
Lai stabilizētu un nofiksētu papēdi, tādējādi sniedzot perfektu kompforta līmeni, Salming ir izstrādājuši jaunu, anatomiski precīzu papēža kausiņu ErgoHeelCup, kas ir lielāks un stingrāks. Visu lieliskai spēlei!

Vērpes vadības sistēma 62/75™/T.G.S 62/75™
Vērpes vadības sistēma (Torsion Guide System/TGS). Attālums no papēža līdz pēdas velves pacēlumam (62% no apavu garuma) ir speciāli veidots, lai nodrošinātu papildus stabilitāti, un beidzas ar tā saukto „baleta” līniju 75° leņķī. Apavu priekšpuse ir lokanāka, lai labāk stimulētu pēdas dabiskās kustības skriešanas laikā. TGS 62/75° uzbūve nodrošina apavu kustību tikai pareizajās vietās, lai veicinātu pēdas dabiskās kustības uz sāniem un uz priekšu, kas padara skriešanu ērtāku.

Papēdi mīkstinošo putu elements/Cushioning Foam
Papēdi mīkstinošo putu elements C35 ir novietots tieši papēža centrālajā daļā un sniedz līdz 70% labāku triecienu absorbciju nekā citi parastu EVA putu uzbūves elementi.

Īpaši mazs svars/Speedlite™
Pateicoties modernāko materiālu īpaši pārdomātam pielietojumam, šie apavi ir īpaši viegli un izturīgi. Sākot no poliestera auduma apavu augšdaļā līdz īpašam gumijas savienojumam to zolē, viss ir veidots, lai tu būtu labākais uz laukuma.