Ronneby Bruk Maestro panna 28cm (SE04112840)

Производитель: Ronneby Bruk
Код: X006916
Гарантия производителя: 24 мес.

Zviedru ražotāja Ronneby Bruk panna gardu ēdienu pagatavošanai.

 Полное описание

69.00 €
5.94 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

5.94€

Указанный ежемесячный платеж несёт информативное значение! Точная информация о сумме кредита и ежемесячном платеже будет известна только после рассмотрения запроса!

Разовая плата за договор: 7.00€
Общая сумма к оплате: 149.40€
Ставка заема: 35.00%
ГПС: 123.96%
Отсутствует на складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип сковородки Классические
Диаметр 28 см
Для индукционных варочных поверхностей Да
Для cтеклокерамических варочных поверхностей Да
Для газовых варочных поверхностей Да
Материал Чугун
Цвет черный

Specifikācija

Diametrs
* 28cm

Materiāls
* Čuguna

Īpašības
* Paredzētās virsmas
- Keramikas
- Gāzes
- Indukcijas
- Elektriskā virsma
* Tumša koka rokturis


Ronneby Bruk AB ir vairāku simtu gadu ilgu tradīciju nesējs Ronneby apgabalā Zviedrijā. Kompānija izstrādā klasiskos čuguna virtuves traukus ar biezajām malām, kas paredzēti mājai un virtuvei. Vispopulārāko Ronneby Bruk sēriju Maestro ir izstrādājis pasaulē plaši pazīstamais dizaineris Sigurd Persson.

Kā rezultāts pastāvīgajiem pūliņiem iegūt labākus rezultātus un dabai draudzīgākus ražošanas procesus, Ronneby Bruk AB izmanto vides sertificētu augu eļļu, lai ietaukotu savus virtuves traukus. Tā ir pirmā zviedru čuguna ražotne, kura ir ieguvusi atļauju iekļaut etiķetē informāciju, ka izmantotā eļļu ir apstiprinājusi zviedru KRAV organizācija.
Kompānija ražo ne tikai čuguna virtuves traukus, bet arī dižskābārža koka dēlīšus, nerūsējošā tērauda virtuves traukus, alumīnija virtuves traukus ar nepiedegošo pārklājumu un pat nerūsējošā tērauda termosus zem Ronneby Bruk Maestro vārda.

Ronneby Bruk AB sniedz iespēju pagatavot veselīgu ēdienu augstākās kvalitātes čuguna traukos. Skaistā melnā, viegli kopjamā virsma ir unikālas apstrādes rezultāts, kuras laikā augstā temperatūrā tiek uzklāta kvalitatīva augu eļļa. Ieviešot tradīciju gatavot ēdienu čuguna traukos, tie lieliski iederās gan lauku virtuvē, gan uz eleganta galda, uz kura mirdz sudrabs un kristāls. Ronneby Bruk čuguna virtuves trauki ar katru lietošanas reizes kļūst arvien skaistāki. Tie kļūs par novērtētu un iemīļotu ēdiena pagatavošanas instrumentu, kas tiks nodots no paaudzes paaudzei.