Pocketbook Touch Lux 3 White e-grāmatu lasītājs baltā krāsā (PB626(2)-D-WW)

Производитель: Pocketbook
Код: X062397
Гарантия производителя: 24 мес.

Lasīšana, izmantojot PocketBook Touch Lux 3 – tā ir Touch Lux sērijas laika gaidā pārbaudīta kvalitātes un izcilības tradīcija, tagad – ar E Ink Carta™ HD ekrānu.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Размер экрана 6"
Встроенная память 4ГБ
Cлот для флеш карты Да

623_3_ww.png

Jaunais favorīts
Jaunais PocketBook Touch Lux 3 premium klases e-lasītājs ir aprīkots ar jaunāko E Ink Carta™ HD paaudzes ekrānu, kurš atbilst mūsdienīgai izpratnei par ērtu e-lasīšanu. Jaunais Touch Lux sērijas modelis un PocketBook Touch Lux 2 pēctecis PocketBook Touch Lux 3 ir e-lasītājs, kurš kļuva par īstu bestselleru un saņēma Red Dot Design 2014. gada balvu, pateicoties savai bagātajai funkcionalitātei, drošībai un izcilajai dizaina koncepcijai. PocketBook Touch Lux 3 joprojām piemīt visas labākajam modelim raksturīgās īpašības, kā arī tam ir ievērojams uzlabojums – jaunākais E Ink Carta™ HD izšķirtspējas (1024 x 758 pikseļu) displejs.

626_library_ww.png

Ērta e-lasīšana E Ink Carta™ HD ekrānā
Pateicoties savām optiskajām īpašībām, E Ink Carta™ HD ekrāni ir pat līdzīgāki parastam papīram, jo tiem ir gaišāks fons un kontrastējošāka melnā krāsa. Izmantojot jauno tehnoloģiju, kontrasts salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem ir palielināts par 50 % līdz attiecībai 15:1 un atstarošanas spēja – par 20 %. Šie rādītāji padara attēloto tekstu un grafiku vēl skaidrāku. Vismazākajā šriftā rakstīta teksta lasīšana, kā arī sarežģītu diagrammu un grafiku skatīšana tagad ir kļuvusi vēl ērtāka. PocketBook Touch Lux 3 e-lasītājs ir aprīkots arī ar gaismas diožu ekrāna izgaismojumu, kas sniedz maksimālu lasīšanas komfortu jebkādā gaismā.

Saziņa un sakari
Tā kā ierīcē ir iebūvēts Wi-Fi modulis, tā atbalsta visus tiešsaistes satura pārsūtīšanas pakalpojumus, piemēram, Dropbox, Send-to-PocketBook un PocketBook Sync. Standarta programmnodrošinājumā iekļautā programma ReadRate nodrošina unikālu iespēju dalīties ar informāciju par to, kādas grāmatas jums patīk, un saņemt lasāmvielas ieteikumus no draugiem.

626_reader_ww.png

Ietilpība un daudzformātu atbalsts
4 GB iekšējās atmiņas un microSD atmiņas karšu slots (līdz 32 GB) ļauj lietotājam glabāt ierīcē vairākus tūkstošus grāmatu, un ar jaudīgo 1 GHz centrālo procesoru pilnīgi pietiek vienmērīgai lappušu pāršķiršanai un ātrai jebkuras lietojumprogrammas atbildes reakcijai. PocketBook Touch Lux 3 atbalsta 18 grāmatu formātus bez konvertēšanas, kā arī 4 grafiskos formātus – JPEG, BMP, PNG, TIFF.

Lasīšana, izmantojot PocketBook Touch Lux 3 – tā ir Touch Lux sērijas laika gaidā pārbaudīta kvalitātes un izcilības tradīcija, tagad – ar E Ink Carta™ HD ekrānu.

Izmēri 114,6 х 174,4 х 8,3 mm
Displejs  
Izgaismojums -
Ekrāna materiāls stikls
Pelēkā gradācijas 16
Krāsa Balts, tumši pelēks, melns
Akumulators Litija jonu, 3,7 volti, 1500 mAh Līdz 8000 lappusēm, ja netiek lietots ekrāna izgaismojums
Procesors 1 GHz
Operatīvā atmiņa 256 MB
Zibatmiņa 4 GB (pieejamais iekšējās atmiņas apjoms ir atkarīgs no ierīces programmatūras konfigurācijas)
USB saskarne Micro USB
Atmiņas kartes ligzda microSD, līdz 32 GB
Audio izeja -
E-grāmatu formāti EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (MOBI)
Attēlu formāti JPEG, BMP, PNG, TIFF
Svars 208 g
Paātrinājuma mērītājs/akselerometrs -
Skārienjutīgs ekrāns Kapacitatīvs daudzsensoru
Skaļruņi -
Kamera -
Bezvadu savienojamība Wi-Fi (802.11 b/g/n)
Papildiespējas Dropbox, Send-to-PocketBook, PocketBook Sync, ReadRate, PocketNews, Scribble ,Browser, PocketBook Gallery, Notes, Book Store, Calculator, Calendar & Clock, Dictionary, Klondike, Sudoku, Chess
Korpusa materiāls Plastmasas, ‘soft touch’
Vārdnīcas Vebstera vārdnīcas 1913. gada izdevums (angļu-angļu), Angļu-krievu (Koroļovs)