Pобот пылесос iRobot Roomba 980

Производитель: iRobot
Код: X074529
Гарантия производителя: 24 мес.

Iepazīstinām ar visu laiku modernāko iRobot Roomba robotu-putekļu sūcēju. Jaunā AeroForce tīrīšanas tehnoloģija nodrošina 5 reizes lielāku sūkšanas jaudu un savāc par līdz pat 50% vairāk netīrumus, putekļus, matus un gružus. 900. sērijas Roomba roboti nodrošina maksimālu tīrīšanas sniegumu, minimizējot robota apkopes un tīrīšanas rūpes. Carpet Boost tehnoloģija 10 reizes palielina jaudu uz paklājiem, tādējādi kvalitatīvāk un rūpīgāk iztīrot tos. Pateicoties attālinātai vadībai no jūsu viedtālruņa, jūs varat aplūkot cik ir jūsu robots iztīrijis kā arī sastādīt tīrīšanas grafiku visau nedēļai, neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas

 Полное описание

999.00 €
99.90 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

99.90€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 1,098.90€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

Доступен в течение 1-2 недель
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Цвет Коричневый
Дисплей Нет
Функция мытья Нет
Bес 5.8 кг

iRobot-Roomba-980-iAdapt-Navigation.jpg

iAdapt® 2.0 Navigācija
Pielāgojas reāliem, pietiekami sarežģītiem mājokļu iekārtojumiem un nodrošina līdzšinējās iAdapt 1.0 adaptīvās navigācijas priekšrocības, kombinējot tās ar jauno vizuālās lokalizācijas tehnoloģiju vSLAM, un ļaujot iRobot Roomba 980 kvalitatīvi veikt darbu ievērojami lielākās platībās.

 

iRobot-Roomba-980-Visual-Localization.jpg

Vizuālā lokalizācija
Jaunā iRobot izstrādātā vizuālās lokalizācijas tehnoloģija vSLAM ļauj robotam sajust telpā izvietotos objektus, veidot precīzu mājokļa karti un zināt kuras vietas un cik reizes jau ir tīrītas. Tas ļauj ievērojami paplašināt iRobot Roomba 980 robota autonomi uzkopjamo platību.

 

iRobot-Roomba-980-Recharge-Resume.jpg

Robots uzlādējas un turpina darbu
Ja tīrāmo telpu platība ir ļoti liela, robots tīrīšanas cikla vidū uzlādējas, un turpina iesākto darbu.

 

iRobot-Roomba-980-Carpet-Boost.jpg

Carpet Boost tehnoloģija
iRobot Roomba 980 uzbraucot uz paklāja, kur slēpjas netīrumi un gruži, Carpet Boost tehnoloģija tā putekļusūcējam liek darboties ar 10 reizes lielāku jaudu, nekā 700-tās sērijas iRobot Roomba.

 

iRobot-Roomba-980-AeroForce.jpg

AeroForce tehnoloģija
Netīrumi tiek savākti ar AeroForce tehnoloģiju - netīrumu savācējrullīšiem un izolētos kanālos veidotu gaisa plūsmas paātrinātāju, kas nodrošina lielāku jaudu un vieglāku robota apkopi.

 

iRobot-Roomba-980-Press-Clean.jpg

Nospied CLEAN Attālināti
Viedtālruņa aplikācija ļauj ērti pieslēgties iRobot Roomba 980 robotam, un likt tam strādāt kaut no otras pasaules malas.

 

iRobot-Roomba-980-App-based-Support.jpg

Robota kontrole
Ar iRobot HOME aplikāciju var apskatīties, cik daudz darba robots ir paveicis.

 

iRobot-Roomba-980-Simple-Scheduling.jpg

Ērta plānošana
Attālināti var arī ieplānot tīrīšanas grafiku, noteikt vai robotam katra vieta jātīra 1 reizi vai 2 reizes, uzdot pastiprinātu telpas stūru tīrīšanu, likt arī ārpus paklājiem iedarbināt īpaši jaudīgo "Carpet Boost" režīmu.

 

iRobot-Roomba-adapts-to-environment.jpg

Pielāgojas videi, lai piekļūtu visur kur iespējams
Rotējoša sānu birste iztīra netīrumus no telpu kaktiem un cieši gar kājlīstēm un mēbelēm, un tos tālāk savāc netīrumu savācējrullīši un putekļusūcējs.
HEPA filtri aiztur līdz pat 99% netīrumu, gružu un alergēnu, izmērā līdz 1 mikronam, neļaujot tiem nokļūt gaisā ko elpojat. iRobot HEPA filtru sistēma izmanto E11 materiālu, kas ir testēsts ar IEST‐RP‐CC001.5.

 

iRobot-Roomba-carefully-moves.jpg

Uzmanīgi pārvietojas pa telpām
Pilns sensoru klāsts ļauj Roomba robotam pārvietoties pa telpām, pakļūt zem mēbelēm, iztīrīt stūrus un kaktus. Pakāpienu sensori ļauj Roomba robotam izvairīties no pakāpieniem un ievērojamām grīdas līmeņa maiņām.

 

iRobot-Roomba-requires-little-maintenance.jpg

Viegli kopjams
Birstes ir aizstātas ar netīrumu savācējrullīšiem, kas ir pasargātāki no matu, diegu uztīšanās un vairs neaplīp ar dzīvnieku spalvām, līdz ar to līdz minimumam samazinot rūpes par robota apkopi.

 

Priekšrocības
* Pašuzlāde
* Daudzu telpu tīrīšana
* Īpaši lielu telpu tīrīšana
* Uzlādējas un turpina darbu
* Tīrīšanas grafiks - darba grafiks visai nedēļai
* Akustiskais netīrumu sensors
* Optiskais netīrumu sensors
* Netīrumu savācējrullīši - Īpaši viegla robota apkope, īpaši noder, ja mājās mājdzīvnieki
* iRobot HOME lietotne - Robota kontrole no viedtālruņa
* 3 pakāpju tīrīšanas sistēma
* AeroForce tehnoloģija
* Carpet Boost tehnoloģija - Automātiski palielina jaudu uz paklājiem