Philips ProCare HP 8260/00 matu fēns

Производитель: Philips
Код: X021043
Гарантия производителя: 24 мес.

Philips ProCare matu fēns aizsargā matus pret pārkaršanu, izmantojot mūsdienīgo EHD™ tehnoloģiju. Īpaši izveidotā gaisa izvade vienmērīgāk sadala karstumu uz matiem un novērš pārāk augstas temperatūras iedarbību uz matiem un galvas ādu.

 Полное описание

47.60 €
4.76 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

4.76€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 52.36€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Мощность 2300 Вт
Режимы скоростей 6
Турбо режим Нет
Холодный обдув Да
Регулировка температуры Да
Концентратор Да
Диффузор Да
Длина сетевого шнура 2.5 м

Jauda
* 2300W

Iestatījumi
* 6 pielāgojami ātruma un temperatūras iestatījumi nodrošina pilnu kontroli
* Vēsais gaiss

Uzgaļi
* Koncentrators
* Difuzors

Citas Īpašības
* Keramiskais pārklājums
* Infrasarkano staru sildīšana
* Mazāka pārkarsēšana ar EHD tehnoloģiju
* Labākā žāvēšanas temperatūra ar ThermoProtect tehnoloģiju
* Jonu kondicionēšana
* Noņemams sietiņa filtrs

Vads
* Cilpa
* 2.5 m

Mazāka pārkarsēšana ar EHD tehnoloģiju
Uzlabotā Philips EHD tehnoloģija nozīmē, ka fēnam ir unikāli konstruēta gaisa izvade, kas nodrošina, ka siltums vienmēr tiek izkliedēts ļoti vienmērīgi — pat augstā temperatūrā — un nepieļauj karstu punktu kaitīgo iedarbību. Tas nodrošina teicamu matu aizsardzību pret pārkarsēšanu un attiecīgi palīdz uzturēt matus veselus un mirdzošus.

Labākā žāvēšanas temperatūra — ThermoProtect temperatūra
Iestatījums "ThermoProtect" nodrošina optimālu žāvēšanas temperatūru un sniedz papildu aizsardzību pret matu pārkarsēšanu. Ar tādu pašu jaudīgu gaisa plūsmu labākie rezultāti tiek panākti saudzīgā veidā.

Vēl saudzīgāks ar jonu kondicionēšanu mirdzošiem, taisniem matiem bez sprogām
Jonu kondicionēšana nodrošina antistatisku matu žāvēšanu. Uzlādētie negatīvie joni likvidē statisko elektrību, kondicionē matus un pieglauž matu kutikulas, tādējādi padarot matu mirdzumu un spīdumu intensīvāku. Rezultāts ir burvīgi mirdzoši, gludi mati, kas nesprogojas.

Vēl saudzīgāks ar keramiskiem elem. un attālinātu infrasarkano staru karstumu
Keramiskais elements izstaro tālu infrasarkanā starojuma siltumu, kas saudzīgi palīdz žāvēt matu no iekšpuses un aizsargā to pret pāržāvēšanu, vienlaikus nezaudējot darbības ātrumu un efektivitāti.

Lieliski rezultāti, izmantojot plāno ieveidošanas uzgali
Nevainojami ieveidošanas rezultāti un mirdzoši, sakopti mati ar plāno ieveidošanas uzgali, kas paredzēts precīzai ieveidošanai.

Apjoma difuzors piešķir jūsu cirtām apjomu un elastību
Apjoma difuzors matus žāvē veselīgi, mazina matu sprogošanos un padara tos kuplākus, jo gaisa plūsma tiek izkliedēta pār visiem matiem. Tas paceļ matus pie saknēm un attiecīgi palielina kuplumu, it īpaši, ja ar difuzoru apstrādā matus galvvidū un matu saknes. Tas ir neaizvietojams cirtainu un kuplu frizūru veidošanā.

Vēsā gaisa plūsma ieveido jūsu matus
Būtiska profesionāla līmeņa funkcija matu ieveidotājiem. Vēsā gaisa plūsmas poga nodrošina intensīvu vēsā gaisa pūsmu. Tā tiek izmantota pēc ieveidošanas, lai pabeigtu stila izveidi.

Noņemamais filtrs aizsargā pret matu ieķeršanos
Šī matu fēna filtru, kas atrodas fēna aizmugurē, ir iespējams izņemt, lai iztīrītu. Tas nepieļauj arī matu ieķeršanos fēnā. Izņemiet un iztīriet filtru regulāri, lai tādējādi nepieļautu tā aizsērēšanu.

6 pielāgojami ātruma un temperatūras iestatījumi nodrošina pilnu kontroli
Nepieciešamo ātrumu un karstumu var viegli regulēt, panākot nevainojamu gala rezultātu. Seši dažādi iestatījumi nodrošina pilnīgu kontroli precīza un individuāla matu sakārtojuma izveidē.