Гладильный генератор Philips PerfectCare Aqua GC 8641/30 (Акция по возврату денежных средств в течении 60 дней)

Производитель: Philips
Код: X021030
Гарантия производителя: 24 мес.

Гладильный генератор Philips

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Резервуар для воды 2500 мл
Постоянный пар 120 г/мин
Паровой удар 290 г/мин
Давление насоса 5.4 бар

Philips gludināšanas sistēma ar jaudīgu 5.4 bāru tvaika spiedienu, lai izgludinātu pat grūti gludināmus audumus. Tvaiks iespiežas auduma struktūrā, tādēļ nav nepieciešama intensīva gludekļa karsēšana. Optimālās temperatūras tehnoloģija ļauj ar vienu karstuma iestatījumu gludināt gan džinsu, gan delikātus audumus kā zīds.

Jauda
* 2400W

Virsma
* T-ionicGlide

Tvaiks
* Nepārtraukts tvaiks līdz pat 120 g/min
* Papildu tvaiks: 290 g/min

Tilpums
* 2500 ml ūdens tvertne
* Īpaši liela iepildes atvere

Īpašības
* 5.4 bāru sūkņa spiediens
* Optimālās temperatūras tehnoloģija
* Vertikālais tvaiks
* Tvaika uzgalis
* Tvertni iespējams uzpildīt jebkurā laikā
* Uzkaršanas laiks 2 minūtes
* Automātiskā izslēgšanās
* Nodalījums cauruļvada uzglabāšanai
* Piemērots arī smalkiem audumiem
* Maza ūdens līmeņa trauksme
* ECO iestatījums samazina strāvas patēriņu līdz pat 30%
* Izmantojams ar krāna ūdeni
* Easy De-Calc attīrīšanas sistēma
* Kaļķa attīrīšanas atgādinātājs

Vada garums
* Caurules garums: 1.7 m
* Elektrības vads: 1.8 m

Svars
* Gludekļa + bāzes svars: 4.5 kg
* Gludekļa svars: 1 kg

Krāsa
* Zils/Balts

Radīts visātrākajai gludināšanai
Gludiniet jebkādus gludināmus apģērbus, sākot ar zīdu līdz linam, kokvilnai un kašmiram...jebkādā secībā, nemainot iestatījumus. Philips PerfectCare gludeklis nodrošina īpaši ātrus gludināšanas rezultātus, neuztraucoties par apģērba sadegšanu vai spīdēšanu. Patiesi vienkārša gludināšana.

Optimālas temperatūras tehnoloģija: izcila tvaika un temperatūras kombinācija
Viens izcils risinājums visiem jūsu apģērbiem. Vienmēr pieejama lieliska tvaika un temperatūras kombinācija; jo: 1) uzlabotais Smart Control procesors iestata pareizu tvaika un temperatūras kombināciju; 2) īpaši jaudīgā cikloniskā tvaika kamera nodrošina nemainīgu tvaika padevi visiem audumiem

100% vienkārša lietošana, nav jāregulē
100% vienkārša lietošana, nav jāregulē. Tagad varat gludināt visa veida gludināmos audumus citu pēc cita, negaidot un neregulējot gludekļa temperatūras regulatoru.

100% drošs visa veida gludināmajiem audumiem
100% drošs visa veida smalkajiem audumiem, piemēram, zīdam, kašmiram, vilnai, poliesteram. Atsevišķos neatkarīgos pārbaužu institūtos PerfectCare tika izmantots vissmalkāko gludināmo apģērbu gludināšanai, un gludināšanas rezultāti tika atzīti par izciliem.

Pārbaudījuši un apstiprinājuši neatkarīgi tekstila nozares eksperti
Šo gludekli ir pārbaudījuši un apstiprinājuši neatkarīgi tekstila nozares institūti.

Droša gludināšanas virsmas novietošana uz dēļa audumu izkārtošanas laikā
Parocīgā gludekļa konstrukcija nodrošina ērtu gludināšanu, samazinot locītavas piepūli. Gludekļa konstrukcija pasargā arī no atkārtotām kustībām, kas rodas, novietojot gludekli uz pamatnes. Varat novietot gludekli ar gludināšanas virsmu uz gludināmā dēļa pārklāja, tas vienmēr ir droši. Tas neradīs nekādus gludināmā dēļa vai audumu bojājumus.

Easy De-Calc, vienkārša un efektīva pretapkaļķošanās sistēma
Easy De-Calc, vienkārša un efektīva pretapkaļķošanās sistēma, kas paildzina tvaika ģeneratora darbmūžu.

Nepārtraukta tvaika padeve līdz 120 g/min un 290 g papildu tvaiks
Nepārtraukta tvaika padeve līdz 120 g/min un papildu tvaiks līdz 220 g, pateicoties nelielajam ūdens daudzumam, kas katru reizi tiek iepumpēts boilerī. Izcila un ātra kroku likvidēšana.

T-ionicGlide: mūsu vislabākā gludināšanas virsma ar 5 zvaigžņu vērtējumu
T-ionicGlide ir Philips augstākā līmeņa gludināšanas virsma. Tā nodrošina jaunu gludināšanas un izturības standartu OptimalTEMP gludekļiem. Jaunais patentētais pārklājums garantēs lieliskus rezultātus. Rūpīgi izstrādātā forma un ventilācijas atveres sniedz vienmērīgu tvaika sadalījumu vieglai kroku likvidēšanai ar tvaika gludekli.

100% efektīvs ar visa veida audumiem, neviens cits gludeklis nav ātrāks
100% efektīvi izgludina pat visgrūtāk gludināmos audumus. Neviens cits tvaika ģenerators nedarbojas tik ātri.

Līdz pat 5,4 bāru tvaika spiediens
Tvaika spiediens dziļi iekļūst audumā, padarot gludināšanu ātru un vieglu pat grūti gludināmu audumu gadījumā.

 

60 dienu naudas atmaksas garantija - akcijas noteikumi!

AKCIJAS NOTEIKUMI

1. Šajā produktu veicināšanas akcijā ir iekļautas visas Philips PerfectCare gludināšanas sistēmas ar OptimalTemp tehnoloģiju, kas iegādātas laika posmā no 2017. gada 01. aprīļa līdz 2017. gada 31. maijam.

 

2. Akcijā iekļautās preces 60 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas var iesniegt atpirkšanai SIA Headline Solutions Blaumaņa iela 34-1, Rīgā, LV-1011, iepriekš sazinoties pa tālruni (tālr. +371 28357521) vai rakstot uz e-pastu info@headlinegroup.eu.

Nosūtot pa pastu, iesniegšanas diena ir diena, kad sūtījums saņemts pastā.

Pasta zīmogam uz sūtījuma ir jāatbilst akcijas periodam.

 

3. Atpirkšanai iesniedzamajai precei jābūt tādā pašā komplektācijā, kādā tā iegādāta. Jāatdod arī pirkuma brīdī iegūtie papildu labumi (dāvanu kartes un dāvanas) bez bojājumiem, oriģinālajā iepakojumā. Sūtījumam jāpievieno pirkuma dokumenta oriģināls (pirkuma čeks), kurā norādīts iegādes datums, garantijas kupons un informācija, kas nepieciešama, lai pārskaitītu naudu par preces atpirkšanu: bankas konts un tā īpašnieka vārds un uzvārds.

 

4. Prece tiks atpirkta par summu, kāda ir norādīta pievienotajā pirkuma čekā. Nauda tiks pārskaitīta uz iesniegumā norādīto bankas kontu 30 dienu laikā pēc preces saņemšanas.

 

5. Ja sūtījums nesatur kādu no 3. punktā noteiktajām vienībām, bet satur informāciju saziņai ar preces atpirkšanas pieprasītāju, SIA Headline Solutions piecu darbdienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas nosūtīs sūtījumu atpakaļ uz adresi, no kuras tas saņemts, paskaidrojot atpakaļsūtīšanas iemeslu. Ja adrese nav norādīta, SIA Headline Solutions uzglabās sūtījumu līdz 2017. gada 31.augustam, gaidot sūtītāja pieteikšanos. Pēc šī termiņa SIA Headline Solutions var atteikties maksāt atpirkšanas cenu par šādu sūtījumu un var rīkoties ar sūtījumu pēc saviem ieskatiem.

 

6. Visi sūtījumi, kas iesūtīti atpirkšanai, sūtījuma saņemšanas brīdī kļūst par SIA Headline Solutions īpašumu. Atpakaļ nosūtītie sūtījumi kļūst par adresāta īpašumu to nosūtīšanas brīdī.

 

7. Šī kampaņa attiecas tikai uz mazumtirdzniecības pircējiem un darbojas tikai tajās tirdzniecības vietās, kur izvietoti kampaņas reklāmas materiāli. SIA Headline Solutions neatpērk preces no personām, kuras iegādājušās preces nolūkā tās pārdot tālāk.

 

8. Naudas atmaksai nevar pieteikt produktu, kura iegāde veikta līzingā.

 

9. SIA Headline Solutions neuzņemas risku par pasta sūtījumiem, kas pazaudēti vai piegādāti ar nokavēšanos pasta vainas dēļ, kā arī par nepilnīgi vai nesalasāmi sniegtu informāciju. Pasta paziņojumi par sūtījuma pieņemšanu nav uzskatāmi par dokumentu, kas apliecina sūtījuma saņemšanu SIA Headline Solutions.

 

10. Naudu par preci iespējams saņemt tikai saskaņā ar visiem iepriekš minētajiem nosacījumiem.

 

11. Produktu veicināšanas kampaņas noteikumi neskar likumā noteiktās patērētāju tiesības.

 

12. Pretenzijas par atpirkšanas saistību izpildi var pieteikt līdz 2017. gada 31. augustam, iesniedzot tās rakstiski reklāmas aģentūrā SIA Headline Solutions, Blaumaņa iela 34-1, Rīgā, LV-1011, tālr. +371 28357521.