Philips HMP 4000/12 HD multimēdiju atskaņotājs ar USB

Производитель: Philips
Код: X027932
Гарантия производителя: 24 мес.

Philips Mājas multivides atskaņotājs. HDMI, USB 2.0, SD/SDHC karšu vietnes. Demonstrējiet filmas, atskaņojiet mūziku un fotoattēlus savā TV, izmantojot SD karti, USB vai cieto disku. Vienkārši piekļūstiet plašam multivides saturam ar Philips HMP 4000/12 multimēdiju atskaņotāju.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Wi-Fi соединение Нет
LAN (Интернет доступ) Нет
Терминал USB 1
HDMI 1

Attēls-displejs
* D/A pārveidotājs - 12 biti, 108 MHz
* Attēla uzlabošana
- Liela izšķ. (720p, 1080i, 1080p)
- Smart Picture
- Video mērogošana
- Video augšupnolase

Video atskaņošana
* Saspiešanas formāti
- H.264
- MKV
- MPEG1
- MPEG2
- MPEG4
- RMVB
- WMV (V9)
- VC-1
- XviD

Skaņa
* D/A pārveidotājs - 24 biti, 192 kHz
* Frekvences reakcija - 30–20 000 Hz
* Signāla un trokšņa attiecība - 90
* Šķērsruna (1 kHz) - 70 dB
* Dinamiskais diapazons (1 kHz) - 80 dB
* Kropļojumi un traucējumi (1 kHz) - 65 dB
* Skaņu sistēma
- Dolby Digital
- DTS 2.0 + digitālā izeja

Audio atskaņošana
* Atskaņošanas datu nesēji
- USB zibatmiņas disks
- SD karte
* Saspiešanas formāts
- MP3
- WMA
- Dolby Digital
- DTS
- PCM
* MP3 bitu ātrums
- 32–320 Kb/s

Savienojamība
* Priekšējie / sānu savienojumi
- USB
- SD/SDHC karte
* Aizmugurējie savienojumi
- Digitālā optiskā izeja
- HDMI izeja
- CVBS un analogā audio K/L izeja

Izmērs un svars
* Izmērs: 6.2 x 15.8 x 10 cm
* Svars: 250 grami

Skatiet fotoattēlus dažādos formātos
Skatiet un izbaudiet savus fotoattēlus plašā formātu diapazonā, tostarp JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP un HD JPEG – tieši platekrāna televizorā! Pārvērtiet savu dzīvojamo istabu fotogalerijā un kopīgi ar draugiem un ģimeni izbaudiet jaukas atmiņas.

USB 2.0 savienotājs un SD atmiņas kartes slots
Baudiet ātrdarbību un ērtības, gūstot vairāk iespēju pārsūtīt fotoattēlus, video un MP3 mūzikas failu ar USB 2.0. Turklāt jūs iegūstat vairāk iespēju saglabāt fotoattēlus, video un MP3 mūzikas failus savā Philips atskaņotājā, ievietojot SD karti iebūvētajā SD kartes slotā.

Windows Media Video filmu atskaņošanai no datora
Ar Windows Media Video var atskaņot datora video failus televizorā. Turklāt šī satura baudīšana kopā ar draugiem un ģimeni ir kļuvusi daudz vienkāršāka. Varat nebojāt acis pie datora ekrāna, ērti iesēsties dīvānā un baudīt savus iemīļotos WMV failus televizorā – dzīvojamās istabas komfortā.

Vienkārša failu kopēšanas, pārsūtīšanas vai dzēšanas funkcija
Kopīgi ar ģimeni un draugiem baudiet video, fotoattēlus un mūziku savā dzīvojamajā istabā. Philips atskaņotājs bez grūtībām ļauj vienkārši kopēt, pārsūtīt vai dzēst failus, un šo funkciju varat darbināt ar vienu skārienu.

Klausieties mūziku no dažādiem datu nesēju failiem
Klausieties savu iemīļoto mūziku neatkarīgi no audio formāta un baudiet to kristālskaidrā skanējumā. Philips atskaņotājs sniedz iespēju vienkārši piekļūt plašam audio formātu diapazonam no Dolby Digital, AAC, RA, OGG, MKA, MP3, WAV, APE, FLAC, DTS, LPCM, PCM, WMA (V9), IMP/MS ADPCM līdz WMA Pro.

Atskaņojiet multivides saturu no cietā diska
Atslābinieties un baudiet multivides saturu no cietā diska, neraizējoties par failu formātu saderību. Vienkārši atskaņojiet šo saturu, zinot, ka Philips atskaņotājs atbalsta populārākos HDD formātus, tādus kā FAT32, FAT u. c.

Video dažādos formātos
Atskaņojiet un izbaudiet visaptverošu video formātu diapazonu - no augstas izšķirtspējas formātiem, tādiem kā MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263, VP6 (640 x 480), Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV(MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V -, un nekādas failu konvertēšanas! Tikai jānospiež atskaņošanas taustiņš, un video vai filmu skatīšanās izcilā kinematogrāfiskā kvalitātē var sākties, turklāt ar izteiksmīgu telpisko skaņu.