Philips FC6141/01 MiniVac rokas putekļsūcējs

Производитель: Philips
Код: X042010

Iegūstiet labāku tīrīšanas rezultātu ar jaudīgo Philips MiniVac 12 V jūsu automašīnai. 2 pakāpju bezmaisa cikloniskā gaisa plūsma nodrošina ilgstošu veiktspēju, bet aerodinamiskais uzgaļa dizains garantē lielisku putekļu savākšanu.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип пылесосca Pучной
Cистема сбора пыли Без мешка
Питание 12В
Турбощетка Нет
Уровень шума (макс.) 81 дБ
Щелевая насадка Да
Hасадкa пол / ковер Нет
Bес 1 кг

Jauda
* Gaisa plūsma (maks.): 840 l/min
* Motora jauda (maks.): 120 W
* Sūkšanas jauda (maks.): 22 W
* Vakuums (maks.): 4,2 kPa

Tīrīšanas veids
* Sausais

Trokšņa līmenis
* 81 dB

Filtrēšana
* Ciklonisks
* Filtra sistēma - 2 posmu cikloniska darbība

Putekļu tvertne
* Putekļu ietilpīgums - 0,5 l

Piederumi
* Šaurās vietās ievietojams uzgalis
* Suka
* Liela birste
* Garš šaurais uzgalis
* Elastīga šļūtene
* Automašīnas vads
* Glabāšanas somaDivpakāpju bezmaisa cikloniska gaisa plūsma optimālai filtrēšanai
Divpakāpju bezmaisa cikloniska gaisa plūsma optimālai filtrēšanai Lai nodrošinātu optimālu, jaudīgu sūkšanu un nemainīgu tīrīšanas veiktspēju, bezmaisa cikloniskā gaisa plūsma notur netīrumus putekļsūcēja iekšpusē. Tā 2 pakāpju filtrēšanas sistēma nodrošina, ka pēc nokļūšanas putekļsūcējā netīrumi vairs nevar no tā izkļūt. Pirmais filtrs bloķē lielāko daļu netīrumu, kamēr otrs filtrs aiztur mazās netīrumu daļiņas.

Aerodinamisks uzgaļa dizains labākai putekļu savākšanai
Aerodinamisks uzgaļa dizains labākai putekļu savākšanai Philips MiniVac aerodinamiskais uzgaļa dizains ir izveidots, lai nodrošinātu optimālu putekļu savākšanu, tostarp pat vissmalkāko putekļu daļiņu. Uzgaļa ergonomiskā forma palīdz iztīrīt pat visgrūtāk aizsniedzamās vietas.

Automašīnas kontaktdakša neierobežotai darbībai
Automašīnas kontaktdakša neierobežotai darbībai Philips MiniVac automašīnai ir ideāli piemērots automašīnas tīrīšanai, jo tas ir aprīkots ar automašīnas spraudni, lai piekļūtu pat vissarežģītākajām vietām bez nepieciešamības uzlādēt MiniVac. Tas vienmēr ir gatavs lietošanai!

Riņķveida rokturis ērtākai satveršanai
Riņķveida rokturis ērtākai satveršanai Philips Mini Vac ir riņķveida rokturis, kas nodrošina optimālam satvērienam. Jūs varat saņemt Mini Vac tā, kā vēlaties. Mīkstais gumijas pārklājums ir maigs un piedod rokturim jums nepieciešamo stingrību.

Plašs vispusīgu papildpiederumu klāsts
Plašs vispusīgu papildpiederumu klāsts Philips MiniVac putekļsūcējs tiek piegādāts ar plašu papildpiederumu klāstu, lai maksimāli atvieglotu mājas un automašīnas tīrīšanu. Komplektācijā ietverta maza un liela birste, mazs un liels šaurais uzgalis un gara caurule; ideāli piemērots pat grūti aizsniedzamu vietu tīrīšanai. Kopumā tā ir ideāla kombinācija jūsu mājas vai automašīnas tīrīšanai!

Glabāšanas soma uzglabāšanai automašīnā
Glabāšanas soma uzglabāšanai automašīnā Glabāšanas soma sniedz iespēju glabāt visus papildpiederumus un automašīnas spraudni vienuviet, lai jums jebkurā brīdī būtu pa rokai viss nepieciešamais automašīnas tīrīšana

Piemērots 12 V barošanai ar automašīnas spraudni
Pievienojiet Philips MiniVac automašīnas barošanas avotam, laie iegūtu 12 V strāvas padevi optimālam tīrīšanas sniegumam.