Philips AZ 780/12 CD magnetola ar USB

Производитель: Philips
Код: X027936
Гарантия производителя: 24 мес.

Vai Tev vajag nelielu, pārnēsājumu un jaudīgu mūzikas centru! Tad Philips piedāvā Tev šo jaudīgo modernā dizaina CD magnetolu. Šī iekārta atskaņos mūziku no dāžadiem datu nesējiem - USB zibatmiņas, CD matricas kā arī no USB flash atmiņas. Arī ziņas vari klausīties, jo ir magnetlā ir iebūvēts kvalitatīvs FM uztvērējs, kas atskaņos Tev gan LR1 gan Super FM, vai jebkuru citu no Tavām mīļajām radio stacijām. Komplektā esošā pults tevi padarīs vēl nedaudz slinkāku, jo nebūs nepieciešams celties no ērtā dīvāna, lai pagrieztu skaļāk un dzietātu līdzi savām mīļākajām dziesmām.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Мощность звука 2 W
Поддерживаемые носители CD
Поддержка MP3 Да
Радио FM / AM Да
Интернет-радио Нет
Караоке Нет
Wi-Fi соединение Нет
Терминал USB 1
LAN (Интернет доступ) Нет
Bluetooth Нет
Функция будильника Нет
Поддержка NFC Нет

Jauda
* Maksimālā izejas jauda (RMS): 2 W
* Skaņu sistēma: stereo

Atskaņošanas formāti
* Atskaņošanas datu nesēji: CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD, WMA-CD

Disku atskaņotājs
* Ielādētāja tips: augšdaļa
* Disku atskaņošanas režīmi: ātri patīt uz priekšu/ atpakaļ, nākamā/iepriekšējā celiņa meklēšana, atkārtot/jauktā secībā/programmu

Atskaņošana no zibatmiņas
* USB atskaņošanas režīmi: ātri attīt/ātri tīt uz priekšu, atskaņot/pauzēt, iepriekšējais/nākamais, programmas atskaņošana, atkārtot, atskaņot jauktā secībā, apturēt

Radiouztvērējs
* Antena: FM antena
* Uztvērēja joslas: FM
* Iepriekš iestatītas stacijas: 20
* Uztvērēja pastiprināšana: automātiska digitālā regulēšana

Skaļruņi
* Iebūvēto skaļruņu skaits: 2
* Skaļruņa pastiprinājums: Divvirzienu zemfrekvences skaņu atstarojošs skaļrunis
* Skaļruņa režģa apdare: metāls

Citas funkcijas
* Displeja tips: LCD displejs ar aizmugurgaismojumu
* Tālvadības pults
* Strāvas vads

Strāvas padeve
* Enerģijas veids: 220-240 V

Izmēri
* Izstrādājuma izmēri (P x A x G): 435 x 270 x 170 mm
* Iesaiņojuma izmēri (PxAxG): 468 x 198 x 310 mm
* Produkta svars: 3 kg
* Svars (ieskaitot iesaiņojumu): 4 kg

USB Direct
Izmantojot USB Direct režīmu, vienkārši pievienojiet savu USB ierīci Philips ierīces USB lasītājam un jūsu digitālā mūzika tiks atskaņota tieši no Philips ierīces.

Atskaņojiet MP3/WMA-CD, CD un CD- RW
Audio saspiešanas tehnoloģija sniedz iespēju apjomīgos digitālos mūzikas failus samazināt desmitkārtīgi, krasi nepasliktinot to skaņas kvalitāti. MP3 vai WMA ir divi saspiešanas formāti, kas ļauj baudīt digitālās mūzikas skaņu pasauli, izmantojot Philips atskaņotāju. Lejupielādējiet MP3 vai WMA dziesmas no autorizētām mūzikas vietnēm internetā vai arī veidojiet savus MP3 vai WMA mūzikas failus, ierakstot tos no audio kompaktdiskiem un pārsūtot uz atskaņotāju.

Zemās frekvences skaņu atstarojošā skaļruņu sistēma
Zemās frekvences skaņu atstarojošā skaļruņu sistēma sniedz dziļu zemās frekvences skaņas skanējumu no kompaktas skandu sistēmas. Tā atšķiras no tradicionālās skandu sistēmas ar pievienotu zemās frekvences skaņas kanālu, kas akustiski pielāgots zemo frekvenču skaļrunim, tādējādi optimizējot sistēmas zemās frekvences skaņas atbalsošanos. Rezultāts ir dziļāka zemās frekvences skaņa un mazāk izkropļojumu. Sistēma darbojas, rezonējot gaisa masu zemās frekvences skaņas kanālā, lai vibrētu tāpat kā standarta zemo frekvenču skaļrunis. Apvienojumā ar zemo frekvenču skaļruņa reakciju sistēma paplašina visaptverošu zemo frekvenču skaņu diapazonu, radot pilnībā jaunu dziļo zemās frekvences skaņu dimensiju.

Parocīga tālvadības pults
Ar parocīgu tālvadības pulti lielākai ērtībai tieši jūsu rokās, viss, kas jums jādara ir vienkārši jāatslābinās un jābauda atpūtu.

Dinamiskais zemās frekvences skaņas pastiprinājums
Dinamiskais zemās frekvences skaņas pastiprinājums palielina mūzikas baudījumu līdz maksimumam, akcentējot mūzikas zemās frekvences skaņas saturu visā skaļuma iestatījuma diapazonā – no klusākā uz skaļāko – ar vienu pieskārienu! Ja ir iestatīts zems skaļuma līmenis, parasti apakšējās zemās frekvences vairs nav saklausāmas. Lai to novērstu, varat ieslēgt dinamisko zemās frekvences skaņas pastiprinājumu, tādējādi pastiprinot zemās frekvences skaņas līmeni. Līdz ar to varat baudīt nemainīgas kvalitātes skaņu pat niecīgā skaļumā.