Philips Avent SCF 286/03 elektriskais tvaika sterilizators 4-1

Производитель: Philips Avent
Код: X008061
Гарантия производителя: 24 мес.

Philips AVENT elektriskais tvaika sterilizators 4-1

 Полное описание

67.40 €
6.74 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

6.74€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 74.14€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Tип cтерилизаторa Электрические паровые стерилизаторы
Быстрый цикл стерилизации Нет

Droši, ātri un viegli!

Ja izmantojat Philips AVENT Elektrisko tvaika sterilizatoru, varat būt droši, ka tas ir pats drošākais, pats ātrākais un pats vieglākais veids kā nosterilizēt bērna barošanas pudelītes, krūts pumpīti un citus piederumus.

Kompaktais sterilizators ir īpaši ērts un viegli lietojams, jo atkarībā no sterilizējamo priekšmetu daudzuma Jūs varat to salikt tik lielu, cik nepieciešams. Sterilizatoru varat salikt trīs dažādos līmeņos.

Viss, kas Jums jādara, ir jāielej 100 ml ūdens un jāieslēdz sterilizators. Tiklīdz ūdens būs uzkarsis līdz 100 grādu temperatūrai, tas sāks tvaikot. Dažu minūšu laikā (līdz 10 min.) intensīvie tvaiki iznīcinās visus mājas mikrobus, kas būs uz pudelītēm, pumpja detaļām vai citiem piederumiem.

Sterilizators automātiski izslēdzas, tiklīdz būs beidzis darboties. Sterilitāte saglabājas 24 stundas, ja vāks netiek atvērts.

Sterilizators ir ļoti ietilpīgs, vienā sterilizēšanas laikā iespējams ievietot pat 6 AVENT barošanas pudelītes un piederumus.

NB! Pirms katras sterilizēšanas ūdens ir jānomaina. Ja ūdens būs par daudz, tad sterilizēšanas process būs ilgāks. Ja ūdens būs par maz, tad priekšmeti netiks kārtīgi nosterilizēti. Priekšmetus nepieciešams kārtīgi nomazgāt pirms sterilizēšanas procesa uzsākšanas. Sterilizatora plauktiņus var mazgāt trauku mazgājamajā