Philips Avents SCD 630/52 mazuļa uzraudzības video ierīce

Производитель: Philips Avent
Код: X072699
MPN: SCD 630/52

Philips Avent SCD630 sniedz iespēju vienmēr uzturēt drošu un privātu saziņu ar mazuli. Sadzirdiet savu mazuli ar perfektu skaņas kvalitāti un redziet viņu izcilas kvalitātes attēlā (3,5 collu LCD) gan dienā, gan naktī.

 Полное описание

176.80 €
На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Радионяни Нет
Цифровая видеоняня Да
Рабочий диапазон 300
Ночной режим Да
Контроль температуры Да
Цветной дисплей Да

Privāta un droša saziņa
* Privāts, drošs savienojums ar adaptīvo FHSS tehnoloģiju
* Augstas izšķirtspējas 3,5 collu ekrāns ar nakts redzamību
* Izdzirdiet savu mazuli ar precīzu skanējumu
* Energoefektīvs ECO režīms ar savienojuma indikatoru

Brīvība, elastība, komforts un mierināšana 
* Darb. rād. līdz 300 metriem ārtelpās (atkarībā no apkārtējās vides)
* Darb. rād. līdz 50 metriem iekštelpās
* Izcils darbības laiks uzraudzībai visu nakti
*  Nomierinoša naktslampiņa un šūpuļdziesmas, lai nomierinātu mazuli
* Uzturiet saziņu ar atbildes iespēju
* Vibrācijas trauksme
* Izvēlieties labāko skaņas jutību savai apkārtnei
 

Uzticamība un pārliecība
* 3 skaņas līmeņa gaismiņas un savienojuma indikators * Uzraugiet temperatūru mazuļa istabā

Barošana
* Mini USB uzlāde
* Lādējamas Vecāku ierīces akumulatora darbības laiks: Līdz 10 stundām
* Mazuļa ierīce - tīkla barošana

Vispārīgi

Unikāla ierīču savienošana privātai un drošai saiknei ar mazuli. Apvienojumā ar jauno adaptīvo FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum — nejaušas frekvenču maiņas) tehnoloģiju minimāliem traucējumiem.

* Redziet savu mazuli dienā un naktī, pateicoties kristāldzidrai infrasarkanajai nakts redzamības sistēmai, kas automātiski ieslēdzas tumsā. Noskatieties mazuļa miegā augstas izšķirtspējas īpaši lielā 3,5 collu krāsu ekrānā. Ar 2x digitālo tālummaiņu un panoramēšanas efektu papildu drošībai varat redzēt visas mazuļa aktivitātes.

* Perfekti sadzirdiet katru mazuļa skaņu. Jūs ne tikai perfekti redzēsiet mazuli, bet arī dzirdēsiet viņu augstas kvalitātes atskaņojumā.

* Ieslēdziet ECO režīmu, lai samazinātu strāvas patēriņu, kad bērnistabā valda klusums, taču zināt, ka saikne ar mazuli nav zudusi, jo to norāda savienojuma indikators. ECO režīms izslēdz audio/video pārraidi, un ierīces izveido savienojumu tikai tad, kad mazulis rada skaņas.

* Trīs skaņas līmeņa lampiņas norāda skaņas līmeni bērnistabā pat tad, ja vecāku ierīces skaņa ir izslēgta. Ar savienojuma indikatoru vienmēr zināsiet, kad jūsu ierīce ir darbības diapazonā un savienots. Vecāku ierīce jūs brīdinās, kad ierīce ir ārpus diapazona vai ir zems uzlādes līmenis, palīdzot nodrošināt, ka vienmēr saglabājat saikni ar mazuli.

* Temperatūras sensors ar pielāgotu brīdinājuma signālu sniedz iespēju uzraudzīt klimatu bērnistabā. Jūsu mazulis nevar regulēt savu ķermeņa temperatūru tik labi kā jūs, un nelielas izmaiņas temperatūrā var padarīt mazuli nemierīgu. Ja klimats bērnistabā mainās, par to brīdinās pielāgots temperatūras sensors, izmantojot vecāku ierīces digitālo displeju

* Nekas nedarbojas tik labi kā liega šūpuļdziesma un nomierinoša naktslampiņa, lai iemidzinātu satrauktu mazuli. No jebkuras telpas mājā varat izvēlēties vienu no 5 nomierinošām melodijām un ieslēgt naktslampiņu, palīdzot mazulim viegli ieslīgt miegā.