Philips Avance Collection HR 1677/90 rokas blenderis

Производитель: Philips
Код: X022667
Гарантия производителя: 24 мес.

Jaudīgs Philips blenderis ar 800 vatu motora jaudu, Promix blendēšanas tehnoloģiju un SpeedTouch pogu intuitīvai vadībai: jo lielāks spiediens, jo lielāka jauda. Ar šo blenderi varat pagatavot svaigu ēdienu sev vēlamajā veidā.

 Полное описание

93.50 €
9.35 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

9.35€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 102.85€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Tип блендера Ручной блендер
Объем чаши блендера 1.2
Мощность 800 Вт
Режимы скоростей Плавное изменение скорости
Импульсный режим Нет
Диск для резки и шинковки Да
Hасадка для взбивания Да
Измельчения льда Нет

Tips
* Rokas blenderis

Jauda
* 800W

Tilpums
* Krūka: 1200 ml
* Dārzeņu smalcinātājs

Ātrumi
* Regulējams ātrums
* Turbo režīms
* Speed Touch

Vada garums
* 1.2 m

Citas īpašības
* ProMix TIN Titāna asmeņi
* Metāla kāja
* Korpuss no izturīgas ABS plastmasas
* Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā
* Ar 1 pogas spiedienu noņemami uzgaļi

Trīsstūra forma optimālai plūsmai un blenderēšanas sniegumam
Philips blendera ProMix tehnoloģija ir izstrādāta sadarbībā ar prestižo Štutgartes universitāti. Tā ir mūsdienīga tehnoloģija vienmērīgākai un ātrākai blenderēšanai. Unikālajā Philips ProMix blendēšanas tehnoloģijā izmantota trīsstūrveida forma, lai radītu optimālu plūsmu, un tagad tā nodrošina vēl labāku sniegumu, pagatavojot krēmzupas un kokteiļus.

Jaudīgs 800 W blendera motors vislabākajiem rezultātiem
Philips blenderis ar jaudīgu un uzticamu 800 vatu motoru var sablendēt jebkurus produktus, nodrošinot lieliskus rezultātus. Ar šādu motora jaudu blenderi iespējams izmantot kopā ar plašu piederumu klāstu.

Ar SpeedTouch jūs kontrolējat intuitīvi maināmus ātrumus
Šim Philips blenderim ir SpeedTouch funkcija ar maināmiem iestatījumiem un turbo funkciju vienā pogā. Kontrolējiet blenderi ar pirkstiem intuitīvā veidā: jo vairāk piespiežat, jo lielāka jauda. Tādējādi varat sākt darbu lēnām bez izšļakstīšanās un pakāpeniski palielināt ātrumu, līdz sasniedzat vēlamo ātruma iestatījumu. Ar maināmiem ātruma iestatījumiem un turbo funkciju jums ir pilns pieejamo ātrumu spektrs jebkuram produktu tipam, radot vēlamo konsistenci vai viendabīgus blendēšanas rezultātus.

Pretizšļakstīšanās asmens aizsargs ar īpašu viļņa formu
Īpaša viļņa forma blendera kāta apakšējā daļā nodrošina, ka blenderēšanas laikā nebūs nekādas šļakstīšanās vai netīrības.

Ergonomisks rokturis drošai un ērtai satveršanai
Šim Philips blenderim ir ergonomisks, mīksts rokturis, kas radīts, lai nodrošinātu drošu satvērienu ērtākai blendera virzīšanai lietošanas laikā.

Kauss 1200 ml blendēšanai, putošanai un jaukšanai.
Blendera komplektā iekļauts kauss (1200 ml) blendēšanai, putošanai un jaukšanai. Blendera kausam ir parocīgs snīpis, rokturis un mērlīnijas.

Putošanas piederums krējuma, majonēzes un citu produktu sakulšanai
Philips blendera putošanas piederums paredzēts putukrējuma, majonēzes, pankūku mīklas un citu produktu sakulšanai. Jūsu blenderis ir daudzfunkcionāls un vispusīgs.

Virtuves kombains, lai sagrieztu, šķēlētu un rīvētu produktus
Philips blendera 1,5 l virtuves kombaina piederums sniedz iespēju sagriezt, šķēlēt un rīvēt tādus produktus kā dārzeņi, garšaugi, gaļa, siers.

Piederumu atvienošana ar vienu pogu
Philips blenderim ir poga, ko izmantojot, varat vienkārši un ātri pievienot un noņemt kātu vai citus blendera piederumus. Viegla izmantošana ar vienu pirkstu.

Asmens ar titāna pārklājumu: 6x izturīgāks par tēraudu, ilgāk saglabā asumu
Šim Philips blenderim ir blendēšanas nazis ar titāna pārklājumu (TiN). Tas padara nazi sešas reizes izturīgāku par standarta nerūsējošā tērauda nažiem, lai nodrošinātu ilgstošu sniegumu. Naža forma ir pielāgota, lai kopā ar ProMix trīsstūra blendera kātu iegūtu vislabākos rezultātus. Nazis nebojājas pārtikas ietekmē.