Optimus Terra Cookset alumīnija trauku komplekts (7391812160581)

Производитель: Optimus
Код: X010849
MPN: 8016058
Гарантия производителя: 24 мес.

Optimus Terra Cookset alumīnija trauku komplekts.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Наборы Нет

Daudzfunkcionāls un ļoti efektīvs trīsdaļīgs trauku komplekts, kas izgatavots no ļoti viegla un izturīga anodizēta alumīnija. Tas lieliski piemērots ēdienu gatavošanai pārgājienos, kempingā, kā arī citās brīvdabas aktivitātēs. Dažāda izmēra katli ļauj gatavot dāžādākos ēdienus, kurus pēc tam var uzservēt uz komplektā esošajiem šķīvjiem. Panna cepšanai, ko iespējams izmantot arī kā vāku. Varat doties droši ceļojumā un izbaudīt kempinga priekus.

Komplektācija
* 1.75L katls ar karstuma izkliedētāju apakšā.
* 1.7L katls ar pretpielipšanas pārklājumu.
* Panna cepšanai, ko iespējams izmantot arī kā vāku.
* Alumīnija rokturis un neoprēna somiņa.
* Izmēri: 18.8cmx10.0/8.5cm.
* Materiāls: anodizēts alumīnijs.
* Tilpums: 1.75/1.7L.

Citas īpašības
* Katla apkašā esošais karstuma izkliedētājs samazina uzvārīšanas laiku par 20%, tādējādi padarot degli efektīvāku un ietaupot degvielu, gatavošanas laikā.
* Cieši pieguļošā neoprēna soma uztur ēdienu siltu, kā arī pasargā pirkstus no karstuma un traukus no skrāpējumiem.

Svars
* Svars: 720g.

Optimus ir Katadyn Grupas meitas uzņēmums, kas nodarbojas ar gāzes degļu, trauku un citu piederumu izgatavošanu, kas domāti tūrismam.Optimus sāka savu darbību 1899. gadā kā lauka krāsniņu ražotājs Stokholmā. Interesants fakts ir uzņēmuma atpazīstamība, kam par godu ir nodēvēta iela Stokholmā. Joprojām Zviedrijā ražotās šķidrās degvielas plītiņas balstās uz Nyberga izgudrojumiem.Jau 1999. gadā Optimus ir krietni priekšā saviem konkurentiem plītinu ražošanā. Optimus izgudrotā Quick tehnoloģija tiek patentēta, un dažus gadus vēlāk tiek ieviests jaunais Optimus Novo Expedition deglis, kas ieveda jauninājumus, piemēram, saudzīgā degvielas izpūšanas sistēmu, vienotās strūklas dizains, lēnās uguns vārīšanas iespēju un iebūvētu tīrīšanas adatu.

,