Omron M2 automātisks asinsspiediena mērītājs uz augšdelma (96337)

Производитель: Omron
Код: X024880
Гарантия производителя: 24 мес.

Omron M2 Basic asinsspiediena mērītājs uz augšdelma. Tas ir aprīkots ar aritmijas indikatoru un intelektuālās vadības tehnoloģiju Intellisense, kas ņem vērā katra lietotāja individuālās īpatnības un rada optimālu spiedienu manšetē katras mērīšanas laikā.

 Полное описание

57.99 €
5.80 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

5.80€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 63.80€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Tип Автоматические тонометры
Pасположение Hа плечо
Размер манжеты 32 см
Память пользователя 1
Индикатор аритмии Да
Bluetooth Нет
Совместимость операционной системы (OS) Нет
Подключается к компьютеру Нет
Питание Батарейки

Mērīšanas metode
* Oscilometriska

Lietošanas ērtums
* Vienas pogas vadība
* Liela izmēra ekrāns
* Manšetes aplikšanas pamācība

Aproce
* Aproces izmērs: 22 - 32 cm

Mērījumi
* Intellisense tehnoloģija
* Atmiņa 21 mērījumam
* Klīniski pārbaudīts
* Aritmijas indikators

Barošana
* Baterijas: 4xAAA baterijas

Komplektācija
* Asinsspiediena mērītājs
* Futlāris ērtākai uzglabāšanai
* Vidēja izmēra manžete
* 4xAAA baterijas
* Asinsspiediena dienasgrāmata
Par uzņēmumu Omron
1933. gada 10. maijā Japānā Kadzuma Tateisi nodibināja firmu, kura mūsdienās ir pasaules vadošo automātikas sistēmu un elementu ražotāju vidū. 1959. gadā šī firma ieguva nosaukumu Omron. Korporācija lielu uzmanību pievērš zinātniskiem pētījumiem. Omron pelnīti dēvē par mūsdienu tehnoloģiju pionieri. Pašu izstrādātās unikālās tehnoloģijas ļauj kompānijai radīt pilnīgus aparātus un ierīces – no sarežģītākajām automatizācijas sistēmām rūpniecības vajadzībām līdz īpaši precīzai medicīnas tehnikai, kuru cilvēki izmanto visā pasaulē.


Mērīšana uz augšdelma
Uz augšdelma uzliek manšeti, lai tās vidusdaļa atrastos sirds augstumā, bet apakšējā mala – 2cm virs elkoņa locītavas. Manšete jāuzliek tik cieši, lai starp to un rokas virsmu varētu ielikt rādītājpirkstu. Ja asinsspiedienu mēra guļus stāvoklī, rokai jāatrodas paralēli ķermenim un jābūt nedaudz paceltai – augstumā, kas atbilst krūšu kurvja vidum. Zem pleca un elkoņa var palikt mazu spilventiņu.

Asinsspiedienu ieteicams mērīt divreiz dienā vienā un tajā pašā laikā – pirms brokastīm un vakarā, ja vien ārsts nav norādījis citādi. Mērījumu veic kreisajā rokā vai tajā rokā, kurā asinsspiediens konkrētajam cilvēkam ir augstāks. Atkārtotu asinsspiediena mērījumu veic tai pašai rokai 3 – 5 minūtes pēc tam, kad no manšetes ir pilnīgi izlaists gaiss. Laikā starp šiem mērījumiem nevajadzētu mainīt manšetes novietojumu un ķermeņa pozu. Standarta poza asinsspiediena mērīšanas laikā ir sēdus, atbalstoties pret krēsla atzveltni, kājām jābūt atslābinātām un nesakrustotām, roku atkailina un novieto uz galda virsma