Nikon D610 spoguļkamera + 24-85 VR objektīvs

Производитель: Nikon
Код: X000092
Гарантия производителя: 24 мес.

Izbaudiet pilnrāmja kadra fotogrāfiju uzņemšanas patiesās iespējas ar kameru D610

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Разрешение матрицы 24 Мпикс
Максимальная диафрагма F6.8
Комплектация С объективом
Видеозапись Full HD
Сенсорный дисплей Нет

Šī jaudīgā digitālā vienobjektīva spoguļkamera, kas ir aprīkota ar profesionālu Nikon tehnoloģiju, sniedz tādu attēla kvalitāti, kādu spēj piedāvāt vienīgi FX formāts.

24,3 megapikseļu FX formāta sensors tver katru detaļu ar reālistisku asumu, nodrošinot izcilas fotogrāfijas ar bagātīgām krāsām un vienmērīgus Full HD video. Varat tvert darbību ar lielu ātrumu: sešiem kadriem sekundē, savukārt Nikon jaunais klusās atbrīvošanas sērijveida uzņemšanas režīms ļauj uzņemt fotogrāfijas gandrīz pilnīgā klusumā — tas ir lieliski piemērots, ja vēlaties fotografēt dzīvo dabu.

Kamera D610 ir pilnībā hermētiski noslēgta, un tā ir pietiekami izturīga, lai ar to varētu doties jebkur. Turklāt viedierīcē varat kopīgot aizraujošos attēlus, izmantojot Nikon adapteri bezvadu savienojumam ar mobilo ierīci.


Specifikācija

Attēlu uzņemšana

* Nikon FX formāts (pilnkadra)
* Faktiskie pikseļi: 24,3 miljoni
* Attēla sensors: 35,9 x 24,0 mm CMOS sensors
* Kopējais pikseļu skaits: 24,7 miljoni
* Putekļu samazināšanas sistēma: Attēla sensora tīrīšana, attēla netīrumu noņemšanas atskaites dati (nepieciešama papildu programmatūra Capture NX 2)
* Palielinājums: Aptuveni 0,7 reizes (50 mm f/1,4 objektīvs iestatīts uz bezgalību; –1,0 m–1)
* Acu punkts: 21 mm (–1,0 m–1; no skatu meklētāja actiņas lēcas centra)
* Dioptrijas regulēšana: No –3 līdz +1 m–1

Objektīvi

* Saderīga ar AF NIKKOR objektīviem, tostarp G, E un D veida objektīviem (daži ierobežojumi attiecas uz PC objektīviem), DX objektīviem (izmantojot DX 24 x 16 1,5x attēla apgabalu), AI-P NIKKOR objektīviem un objektīviem AI bez centrālā procesora (tikai A un M režīmā). IX NIKKOR objektīvi, objektīvi, kas paredzēti F3AF, un objektīvi bez AI nevar tikt lietoti. Elektronisko diapazona meklētāju var izmantot ar objektīviem, kuru maksimālais apertūras atvērums ir f/8 vai ātrāks (elektroniskais diapazona meklētājs atbalsta centrālos 7 fokusa punktus objektīviem, kuru maksimālais apertūras atvērums ir f/8 vai ātrāks, un centrālos 33 fokusa punktus objektīviem, kuru maksimālais apertūras atvērums ir f/6,8 vai ātrāks).

Ekrāns

* Izmērs: 3.2 collas
* Punktu skaits: 921000
* Tips: TFT LCD
* Automātiska spilgtuma regulēšana
* 100% kadra pārsegums

Fokusēšana

* Nikon Multi-CAM 4800 autofokusa sensora modulis ar TTL fāzes noteikšanu, precīzu ieregulēšanu, 39 fokusa punktiem (tostarp 9 krustveida sensoriem; centrālie 33 punkti ir pieejami, kad apertūras atvērums ir mazāks nekā f/5,6 un lielāks nekā f/8, bet centrālie 7 punkti ir pieejami, kad apertūras atvērums ir f/8) un AF palīggaismotāju (diapazons aptuveni 0,5–3 m/1 pēda, 8 collas–9 pēdas, 10 collas)
* Autofokusa noteikšanas diapazons: No –1 līdz+19 EV (ISO 100, 20 °C)
* Objektīva servo: Autofokuss (AF): viena servo AF (AF-S); nepārtraukts servo AF (AF-C); automātiska AF-S/AF-C atlase (AF-A); fokusa paredzēšana aktivizēta automātiski atbilstoši objekta statusam. Manuālais fokuss (M): var izmantot elektronisko diapazona meklētāju
* Fokusa punkts: Var atlasīt no 39 vai 11 fokusa punktiem
* AF apgabala režīmi: Viena punkta AF, 9, 21 vai 39 punktu dinamiskā apgabala AF, 3D paredzēšana, automātiskais apgabala AF
* Fokusa fiksators: Fokusu var fiksēt, līdz pusei nospiežot aizvara atbrīvošanas pogu (viena servo AF) vai nospiežot AE-L/AF-L pogu

Zibspuldze

* Iebūvēta zibspuldze: Aptuveni 12/39, 12/39 ar manuālo zibspuldzi (m/pēdas, ISO 100, 20 °C)
* TTL: i-TTL zibspuldzes vadība, kurā tiek izmantots 2016 pikseļu RGB sensors, ir pieejama iebūvētajai zibspuldzei un zibspuldzei SB-910, SB-900, SB-800, SB-700, SB-600, SB-400 vai SB-300; vienmērīga apgaismojuma i-TTL piespiedu zibspuldze digitālajām vienobjektīva spoguļkamerām tiek izmantota ar matricas un centra svērtā mērīšanu, standarta i-TTL zibspuldze digitālajām vienobjektīva spoguļkamerām ar punkta mērīšanu
* Zibspuldzes kompensācija: No –3 līdz +1 EV soļos pa 1/3 vai 1/2 EV

Savienojamība

* Lielātruma USB
* HDMI minikontaktu savienotājs (C veida)
* 3.5mm audio ieeja un izeja
* SD (Secure Digital) un ar UHS-I saderīgas SDHC un SDXC atmiņas kartes pieslēgvieta (Otro slotu var izmantot pārpildes gadījumā, dublējumkopiju glabāšanai vai tādu kopiju atsevišķai glabāšanai, kas izveidotas, izmantojot formātu NEF+JPEG; attēlus var kopēt no vienas kartes otrā)

Enerģija

* Akumulators: Viens uzlādējams litija jonu akumulators EN-EL15

Fiziskā specifikācija

* Trijkāja ligzda: 1/4 collas (ISO 1222)
* Izmēri (P x A x D): Aptuveni 141 x 113 x 82 mm
* Svars: Aptuveni 850 g ar akumulatoru un atmiņas karti, bez korpusa vāciņa; aptuveni 760 g; tikai kameras korpuss)
* Temperatūra: 0–40 °C
* Mitrums: Mazāk par 85 % (nav kondensācijas)
Galvenās īpašības

* 24,3 megapikseļu FX formāta CMOS sensors
No iespaidīga platleņķa līdz nepārspējamam telefoto — tveriet neticami detalizētus attēlus ar vienmērīgām toņu pārejām un zemu trokšņu līmeni, fotografējot ar augstu ISO iestatījumu.

* Klusās atbrīvošanas sērijveida uzņemšanas režīms
Tas ir lieliski piemērots dzīvās dabas fotografēšanai — ir ievērojami samazināta kameras spoguļu atgriešanas mehānisma skaņa sērijveida uzņemšanas laikā, tādējādi ir vieglāk iemūžināt grūti fotografējamus objektus.

* Nepārtraukta uzņemšana ar ātrumu 6 kadri/s
Uzņemiet asus ātras darbības attēlus ar ātrumu seši kadri sekundē: gan FX, gan DX formātā.

* Kamerā iebūvēta HDR (augsta dinamiskā diapazona) funkcija
Tveriet attēlus ar zemu trokšņu līmeni un plašu toņu klāstu gan gaišajos, gan tumšajos apgabalos, kad uzņemat fotogrāfijas ar augsta kontrasta sižetiem.

* Izcila veiktspēja vājā apgaismojumā
Izmantojot iestatījumu ISO 100–6400, kas palielināms līdz 25 600 (ekvivalenti), tiek nodrošināti smalki detalizēti attēli ar minimālu trokšņu līmeni pat tad, ja uzņemat sarežģītos apgaismojuma apstākļos.

* Daudzapgabalu D-video
Ieraksta pilnas augstas izšķirtspējas (1080p) video ar ātrumu 30p, 25p un 24p gan FX, gan DX formātā. Nesaspiesta HDMI izeja ārējām iekārtām un augstas precizitātes audio kontrole.