Nikon D5300 зеркальная камера + 18-55 VR II объектив

Производитель: Nikon
Код: X027712
MPN: D5300
Гарантия производителя: 24 мес.

Īsteno savas radošās idejas ar intuitīvo D5300

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Разрешение матрицы 24 Мпикс
Максимальная диафрагма F5.6
Комплектация С объективом
Видеозапись Full HD
Сенсорный дисплей Нет

D5300 ir 24.2 megapikseļu DX formāta kamera, kam ir iebūvēts Wi-Fi un GPS, kas ļauj jums tvert un kopīgot savas pasaules burvību neparasti detalizētā skatījumā.
Wi-Fi nodrošina, ka varēsi bez vadiem savienot kameru ar savu viedierīci, tāpēc varēsi kopīgot fotogrāfijas uzreiz pēc to uzņemšanas. GPS funkcija nodrošina, ka fotogrāfijām tiek pievienota atrašanās vietas informācija, tādējādi atvieglojot attēlu pievienošanu pasaules kartēm un ceļojumu fotogrāfiju kopīgošanu ar citiem.
Ar lielo un kustīgo monitoru varēsi viegli uzņemt fotogrāfijas un video no jaunām, aizraujošām perspektīvām, savukārt jaudīga veiktspēja vājā apgaismojumā (palielināma līdz ISO 25 600) nodrošinās skaidrus attēlus arī tumšās vietās.


Specifikācija

Attēla sensors

* Tips: 23,5 x 15,6 mm CMOS sensors
* Faktiskie pikseļi: 24.2 miljoni
* Kopējais pikseļu skaits: 24,78 miljoni
* Netīrumu samazināšanas sistēma: Attēla sensora tīrīšana, attēla netīrumu noņemšanas atskaites dati (nepieciešama papildu programmatūra Capture NX 2)

Objektīvs

* Savienojums: Nikon F savienojums (ar AF kontaktiem)
* Faktiskais skata leņķis: Nikon DX formātā; fokusa attālums ir aptuveni 1,5 reizes lielāks nekā objektīviem ar FX formāta skata leņķi
* Kadra aptvērums: Aptuveni 95 % horizontāli un 95 % vertikāli
* Palielinājums: Aptuveni 0,82 reizes (50 mm f/1,4 objektīvs, iestatīts uz bezgalību; –1,0 m–1)
* Saderīgi objektīvi: Autofokuss ir pieejams AF-S un AF-I NIKKOR objektīvos. Autofokuss nav pieejams, izmantojot citus G un D veida objektīvus, AF objektīvus (netiek atbalstīti IX NIKKOR un F3AF objektīvi) un AI-P objektīvus. Objektīvus bez centrālā procesora var izmantot M režīmā, taču kameras ekspozīcijas mērītājs nedarbosies. Elektronisko diapazona meklētāju var izmantot ar objektīviem, kuru maksimālais apertūras atvērums ir f/5,6 vai ātrāks.

Ekrāns

* Izmērs: 3.2 collas
* Punkti skaits: aptuveni 1037K
* Tips: TFT šķidro kristālu
* Spilgtuma regulācija
* 100% kadra aptvērumu

Video uzņemšana

* 1920 x 1080, 60p (progresīvā attēlošana)/50p/30p/25p/24p, liels/normāls. 1280 x 720, 60p/50p, liels/normāls. 640 x 424, 30p/25p, liels/normāls. Ja kā video režīms ir atlasīts NTSC, ir pieejams kadru uzņemšanas ātrums 30p (faktiskais kadru uzņemšanas ātrums 29,97 kadri/s) un 60p (faktiskais kadru uzņemšanas ātrums 59,94 kadri/s). Ja kā video režīms ir atlasīts PAL, ir pieejams 25p un 50p kadru uzņemšanas ātrums. Faktiskais kadru uzņemšanas ātrums 24p iestatījuma gadījumā ir 23,976 kadri/s.

Fokuss un zibspuldze

* Autofokuss: Nikon Multi-CAM 4800DX autofokusa sensora modulis ar TTL fāzes noteikšanu, 39 fokusa punktiem (tostarp 9 krustveida sensori) un AF palīggaismotāju (diapazons aptuveni 0,5–3 m/1)
* Noteikšanas diapazons: No –1 līdz+19 EV (ISO 100, 20 °C)
* Objektīva servo: Autofokuss (AF): viena servo AF (AF-S); nepārtraukts servo AF (AF-C); automātiska AF-S/AF-C atlase (AF-A); fokusa paredzēšana aktivizēta automātiski atbilstoši objekta statusam. Manuālais fokuss (MF): var izmantot elektronisko diapazona meklētāju
* Fokusa punkts: Var atlasīt no 39 vai 11 fokusa punktiem
* AF apgabala režīms: Viena punkta AF, 9, 21 vai 39 punktu dinamiskā apgabala AF, 3D paredzēšana, automātiskais apgabala AF
* Fokusa fiksators: Fokusu var fiksēt, līdz pusei nospiežot aizvara atbrīvošanas pogu (viena servo AF) vai nospiežot AE-L/AF-L pogu
* Iebūvēta zibspuldze: Automātiskais režīms, portrets, bērns, tuvplāns, nakts portrets, viesības/iekštelpas, mājdzīvnieka portrets, krāsu skice, spēļu kameras efekts: automātiskā zibspuldze ar automātisku atvēršanu. P, S, A, M, ēdienu režīms: manuāla atvēršana ar pogas atbrīvošanu
* Jaudas skaitlis: Aptuveni 12/39, 13/43 ar manuālo zibspuldzi (m/pēdas, ISO 100, 20 °C)
* Zibspuldzes kompensācija: No –3 līdz +1 EV soļos pa 1/3 vai 1/2 EV
* Zibspuldzes gatavības indikators: IIedegas, kad iebūvētā zibspuldze vai papildu zibspuldze ir pilnībā uzlādēta, un mirgo pēc zibspuldzes uzplaiksnījuma ar pilnu jaudu

Savienojamība

* Hi-Speed USB
* Video izvade: NTSC, PAL
* HDMI: HDMI minikontaktu savienotājs (C veida)
* Audio ievade: 3,5 mm (atbalsta papildu ME-1 stereomikrofonus)

Fizikālie dati

* Trijkāja: ligzda 6,35 mm (1,25 collas) (ISO 1222)
* Izmēri: (P x A x Dz) Aptuveni 125 x 98 x 76 mm
* Svars: Aptuveni 530 g ar akumulatoru un atmiņas karti, bet bez korpusa vāciņa; aptuveni 480 g (tikai korpuss
* Temperatūra: 0–40 °C (32–104 °F)
* Mitrums: 85 % vai mazāk (bez kondensāta)

Galvenās īpašības


Pilna 24,2 megapikseļu jauda:
kameras D5300 attēla sensors, kas īpaši izstrādāts bez optiskā zemas caurlaidības filtra (OLPF), optimāli izmanto 24,2 megapikseļu izšķirtspēju, lai iemūžinātu pat vissmalkākās tekstūras un atveidotu attēlus ar neticami skaidrām detaļām.

39 punktu AF sistēma:
39 fokusa punkti, tostarp deviņi krustveida sensori centrā, garantē, ka kameras D5300 autofokusa sistēma ir neticami precīza. Uzlabota 3D objektu paredzēšana nodrošina fokusēšanu pat uz vismazākajiem objektiem, lai cik neparedzamas būtu to kustības.

2016 pikseļu RGB mērīšanas sensors:
kameras D5300 neticami precīzais mērīšanas sensors nodrošina precīzu ekspozīciju un nosūta datus sižeta atpazīšanas sistēmai, kurā tiek optimizēta automātiskā ekspozīcija, autofokuss un automātiskais baltā balanss, lai gūtu teicamus rezultātus.

Nepārtraukta uzņemšana ar ātrumu 5 kadri/s:
fotografējiet notiekošo ar ātrumu pieci kadri sekundē un iemūžiniet mainīgas kustības vai sejas izteiksmes pareizajā brīdī.

Liels augstas izšķirtspējas LCD monitors:
saskatiet ikvienu detaļu savās fotogrāfijās un video lielajā 8,1 cm (3,2 collu) LCD monitorā ar platu skatīšanas leņķi un augstu 1037 tūkstošu punktu izšķirtspēju. Kadrējiet vai pārskatiet uzņēmumus un piemērojiet specefektus atbilstoši tam, vai uzņemat fotogrāfijas iekštelpās vai ārpus tām.

HDMI izvade:
pievienojiet kameru tieši HDTV ekrānam un izbaudiet video un fotogrāfijas īpaši augstā izšķirtspējā. Šajā ar HDMI CEC (Consumer Electronics Control — klienta elektroniskā vadība) saderīgajā kamerā varat pat kontrolēt atskaņošanas funkcijas, izmantojot televizora tālvadības pulti.

Augsta skaņas kvalitāte:
ierakstiet video, kuriem ir izcila ne tikai attēla, bet arī skaņas kvalitāte. Kamerā iebūvētais stereomikrofons un saderība ar Nikon ārējo stereomikrofonu ME-1 ļauj pavisam vienkārši uzņemt videoierakstu ar skaidru, precīzu skaņu.

Efektu režīms:
radiet īpašas fotogrāfijas un video, izmantojot dažādus specefektus. Izolējiet krāsas, lai tās izceltos, pārejiet uz melnbaltu režīmu, izmēģiniet retro efektu vai padariet ēkas līdzīgas miniatūriem modeļiem. Varat priekšskatīt izvēlēto efektu un regulēt tā intensitāti, uzņemot fotogrāfiju.

16 sižetu režīmi:
ātri uzņemiet nevainojamus attēlus, izmantojot dažādus sižeta režīmus, piemēram, Sports, Pludmale un Sniegs. Vienkārši atlasiet režīmu, kas atbilst objektam vai situācijai, ko vēlaties uzņemt, un kamera automātiski izvēlēsies optimālo aizvara ātrumu, ISO un apertūras atvērumu, lai gūtu teicamus rezultātus.

Optimālas detaļas augsta kontrasta apstākļos:
divi režīmi nodrošina iespēju iemūžināt detaļas gan gaišās, gan tumšās vietās, fotografējot spožā gaismā vai pretgaismā. HDR (augsts dinamiskais diapazons) ir ideāli piemērots nekustīgu objektu uzņemšanai, savukārt aktīvā D-Lighting — kustīgu objektu fotografēšanai. Abiem režīmiem varat izvēlēties intensitātes līmeni.

Prasmīgi veidots dizains:
lielais šķidro kristālu displejs un mazais, vieglais korpuss fotografēšanu ar D5300 padara par īstu baudījumu. Nikon īpaši ergonomiskais dizains, skaidri saprotamās izvēlnes un viena pieskāriena pogas biežāk lietotajām funkcijām, piemēram, D-video un tiešā skata funkcijai, ļauj veikt darbības ātri un intuitīvi.

NIKKOR objektīvi:
izmantojiet Nikon leģendāro NIKKOR objektīvu sniegtās iespējas un izbaudiet kameras 24,2 megapikseļu izšķirtspēju visā tās pilnībā. Uzņemiet fotogrāfijas ar košām krāsām un satriecošiem kontrastiem. Uzņemiet video ar smalkām detaļām vai eksperimentējiet ar kinematogrāfijas efektiem.