Nikon D3300 spoguļkamera + 18-105 VR objektīvs

Производитель: Nikon
Код: X048771
Гарантия производителя: 12 мес.

Iemūžiniet fotogrāfijās svarīgu notikumu un mirkļu gaisotni ar Nikon D3300. 24,2 megapikseļu D-SLR kameru var uzņemt ļoti augstas izšķirtspējas fotogrāfijas un video — tā ir jaudīga, ērti pārnēsājama un ļoti viegli lietojama.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Разрешение матрицы 24 Мпикс
Максимальная диафрагма F5.6
Комплектация С объективом
Видеозапись Full HD
Сенсорный дисплей Нет

Ekrāns
* 7,5 cm (3 collu), aptuveni 921 tūkstoša punktu (VGA) TFT šķidro kristālu displejs ar 170 ° skatīšanas leņķi, aptuveni 100% kadra aptvērumu un spilgtuma pielāgošanas funkciju

Faktiskie pikseļi
* 24,2 miljoni

ISO jutība
* ISO 100–12 800 ar 1 EV soli. Var iestatīt arī uz aptuveni 1 EV (ISO 25 600 ekvivalents) virs ISO 12 800; pieejama automātiska ISO jutības noteikšana

Iebūvētā zibspuldze
* Automātiskais režīms, portrets, bērns, tuvplāns, nakts portrets, īpaši košs, izceltā krāsa, fotogrāfijas ilustrācija, krāsu skice, spēļu kameras efekts: automātiskā zibspuldze ar automātisku atvēršanu. P, S, A, M: manuāla atvēršana ar pogas atbrīvošanu

Video
* Video failu formāts - MOV
* Video kompresija - H.264/MPEG-4 uzlabota video kodēšana
* Video ISO jutība - ISO 100–12 800; var iestatīt arī vērtību, kas par aptuveni 1 EV (ISO 25 600 ekvivalents) pārsniedz ISO 12 800

Pieslēgvietas
* UESB - Lielātruma USB
* Videoizvade - NTSC, PAL
* HDMI izvade - HDMI minikontaktu savienotājs (C veida)

Akumulators un lādētājs
* Viens uzlādējams litija jonu akumulators EN-EL14a
* Maiņstrāvas adapteris EH-5b

Saderīgie objektīvi
* Autofokuss ir pieejams AF-S un AF-I NIKKOR objektīvos. Autofokuss nav pieejams, izmantojot citus G un D veida objektīvus, AF objektīvus (netiek atbalstīti IX NIKKOR un F3AF objektīvi) un AI-P objektīvus. Objektīvus bez centrālā procesora var izmantot M režīmā, taču kameras ekspozīcijas mērītājs nedarbosies. Elektronisko diapazona meklētāju var izmantot ar objektīviem, kuru maksimālais apertūras atvērums ir f/5,6 vai ātrāks.

Izmērs un svars
* Izmērs: Aptuveni 124 x 98 x 75,5 mm
* Svars: Aptuveni 460 g

24,2 megapikseļu DX formāta CMOS sensors
Uzņemiet izteiksmīgas augstas izšķirtspējas fotogrāfijas. Liela formāta izdrukas izskatās pirmšķirīgi, un attēlus var apgriezt, nezaudējot attēla kvalitāti.

Vai darbs ar D-SLR kamerām jums ir kas jaunsā Pamācības režīms
Izmantojot attēlu paraugus un detalizētas instrukcijas, pamācības režīmā precīzi parādīts, kā uzņemt lieliskas fotogrāfijas un video.

Adapteris bezvadu savienojumam
Kopīgojiet augstas kvalitātes fotogrāfijas, kas izcelsies uz citu — no viedtālruņiem kopīgotu — attēlu fona! Izmantojiet Nikon papildu adapteri bezvadu savienojumam ar mobilo ierīci WU-1a*, lai no kameras D3300 augšupielādētu attēlus, izmantojot viedierīci.

Izcila veiktspēja vājā apgaismojumā
Uzņemiet skaidras fotogrāfijas jebkurā apgaismojumā. ISO diapazons 100–12 800 (ISO jutība palielināma līdz 25 600 ekvivalentam) nodrošina, ka varat iemūžināt visas detaļas pat tumsā.

EXPEED 4
Nikon ātrā un jaudīgā attēlu apstrādes programma nodrošina ātru darbību, un tajā pieejamas uzlabotas trokšņu samazināšanas iespējas, lai jūs jebkurā apgaismojumā varētu iegūt ļoti skaidrus attēlus ar dabiskām krāsām.

Nepārtraukta uzņemšana ātrumā 5 kadri/s
Fotografējiet notiekošo ar ātrumu 5 kadri sekundē un iemūžiniet mainīgas kustības vai sejas izteiksmes pareizajā brīdī.