Miele Scout RX1 robots - putekļsūcējs

Производитель: Miele
Код: X021021
Гарантия производителя: 24 мес.

Miele Scout RX1 - tas ir moderns putekļsūcējs - robots, kas pateicoties iebūvētiem sensoriem, veic sistēmātisku telpu uzkopšanu. Tas izvairās no šķēršliem, kā arī izvairās no nokrišanas no trepēm. Pateicoties jaudīgajam litija-jonu akumulatoram tas spēj iztīrīt arī lielākas telpas.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Объем травосборника 0 л
Дисплей Да
Функция мытья Нет
Bес 2.9 кг

Pateicoties iebūvetajiem sensoriem un videokamerai, Miele Scout RX1 veic telpas novērtējumu un sistēmātisku uzkopšanu. Infrasarkano staru sensors ļauj tam izvairīties no mēbelēm, ka arī uz grīdas novietotiem priekšmetiem, tos neapgāžot. Robota apkašā iebūvētais sensors ļauj tam izvairīties no nokrišanas no trepēm. Pateicoties sensoriem putekļsūcējs var pārvarēt paklāja malas līdz pat 1 cm. augstumam.

MIele Scout RX1 pēc uzlādes spēj darboties līdz pat 120 minūtēm ilgi un atkarībā no telpām, tas spēj iztīrīt šajā laikā līdz pat 150 m² lielu platību. Ir dota iespēja izvēlēties vienu no četriem tīrīšanas intensitātes iestatījumiem. Kad akumulatora uzlādes līmenis sasniedz zemāko punktu, robots pats dotas uz uzlādes staciju.

RX1 robota darbība ir klusa un tas netraucēs tevi ikdienas darbos. Robotā iebūvēta viegli iztīrāma 0.6 litru tilpuma putekļu tvertne, kā arī speciāls AirClean filtrs, kas rūpējas, lai telpā nonāktu atpakaļ tīrs gaiss. Izmantojot komplektā esošo tālvadības pulti Tu vari ērti iestatīt vēlamo uzkopšanas laiku un programmu.

Tips
* Robots
* Ar tvertni

Tilpums
* 0.6 l

Veiktspēja
* Trīskāršā tīrīšanas sistēma
* Tīrīšanas platība līdz: 150m²
* Darbības laiks līdz: 120min
* Motora jauda: 22W

Režīmi
* Automātiskās tīrīšanas režīms (Auto-Mode)
* Traipu tīrīšanas režīms (Spot-Mode)
* Stūru tīrīšana (Corner-Mode)
* Turbo režīms (Turbo-Modei)
* Manuālās tīrīšanas režīms

Filtrēšana
* AirClean filtrs

Īpašības
* Triple cleaning system
* Šķēršļu noteikšana
* Smart Navigation
* Taimeris
* Gaismas diožu displejs
* Mēbeļu aizsardzības sistēma
* Videokamera
* Iebūvēti sensori: 7
* Pretnokrišanas sensori: 3
* Trokšņu līmenis: 60db

Uzlāde
* 220mAh litiju-jonu akumulators
* Darbības laiks līdz 120 min.
* Automātiskā uzlāde

Piederumi
* Tālvadības pults
* Uzlādes centrs

Izmērs / Svars
* Augstums: 89mm
* Diametrs: 350mm
* Svars: 2.9kg

3 reizes ilgāka akumulatora darbība
Spējīgais litija-jonu akumulators uzstāda jaunu stadartu starp putkļsūcējiem-robotiem. Ar vienu uzlādes reizi RX1 spēj darboties līdz pat 120 minūtēm bez pārtraukuma. Šajā laikā tas spēj uzkopt līdz pat 150m² lielu platību. Akumulatora dzīves cikls arī ir līdz pat 3 reizēm ilgāks nekā citu ražotāju akumulati. Tas pat pēc 300 lādēšanas cikliem tas saglaba gandīz tādu pašu jaudu kā jauns akumulators.

Trīskāršā tīrīšanas sistēma
Miele Scout RX1 netīrumus apkaro trīskārši: abas rotējošās sukas no malām savās netīrumus zem robota, kur lielā suka savāc lielākos netīrumus, bet smalkos uzsūc putekļsūcējs.

Tīrāki telpu stūri un malas
Kur uzkrājas putekļiā Telpu malās un stūros! Labi, ka RX1 ir speciāls stūru un malu tīrīšanas režīms. Šajā režīmā RX1 vispirms veic tīrīšanu Auto režīmā, bet pēc tam papildus veiz tīrīšanu gar telpas malām un stūriem

Iebūvēti sensori
7 optiskie sensori rūpējas par to, lai robots atpazītu priekšā esošos škēršļus un apbrauktu tos. Papildus 3 robota apakšā esošie sensori rūpējas par to, lai rbots nevarētu nokrist pa trepēm.

Ieprogrammējams uzkopšanas laiks
Scout RX1 ļauj ieprogrammēt uzkopšanas sākuma laiku. Tas ļauj veikt telpu uzkopšanu arī tad, kad neesi mājas. Kad uzkopšana būs pabeigta robots pats dosies uz uzlādes staciju.

Turbo režīms
Ja, nepieciešms ātri uzkot telpu - izvēlies Turbo režīmu. Robots veits sistēmātisku uzkopšanu ieturot lielākas atstarpes tarp sava maršruta līnijām. Tas sāišina uzkopšanas laiku līdz pat 50%

Iebūvēta videokamera
Scout RX1 Smart Navigation sistēma apvieno sevī trīs dažādas īpašības: Iebūvētā videokamera un pozicionēšanas sistēma nodrošina precīzu robota navigāciju. Mēbēļu aizsardzības sistēma un 10 sensori nodrošina to lai RX1 neapgāztu uz grīdas novietotus priekšmetus, netraumētu mēbles kā arī izvairītos no kritieniem pa trepēm. Īpašā stūi tīrīšanas sistēma ar īpaši garām sānu birstēm un īpašo stūru tīrīšanas programmu nodrošina lielāku tīrīšanas efektivitāti.

Tīrs gaiss
AirClean filtrs nodroīsna to, ka savāktie putekļi paliek tur, kur tiem jābūt: RX1 robota putekļu tvertnē. Divkāršais AirClean filtrs uztver savākto putekļu daļiņas un neļauj tām nonākt atpakaļ telpā