Microsoft Xbox 360 E 4GB spēļu konsole + Kinect + Kinect Adventures + Kinect Sports Ultimate

Производитель: Microsoft
Код: X049119
Гарантия производителя: 24 мес.

Xbox 360 ir lieliska ierīce, kas paredzēta, lai spēlētu spēles. Bet, ja Tu esi viens no tiem cilvēkiem, kam patīk skatīties filmas, klausīties mūziku, skatīties TV tiešraidi, spēlējot spēles ar cilvēkiem visā pasaulē, tad Xbox 360 ir radīta tieši Tev.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Встроенная память 4ГБ
Wi-Fi соединение Да

Kā jau visas ierastās video spēles, arī Kinect ierīcei ir speciāli radītās spēles sākas ar diska ievietošanu. Taču ar to arī visas kopīgās iezīmes beidzas. Ierīces "pamodināšanai" pietiek pamāt ar rociņu, bet iekārotās spēles, tās līmeņa vai sarežģītības pakāpes aktivizēšanai atliek vien plaukstas simbolu ar rokas kustībām novirzīt līdz attiecīgajām grafiskajām ikonām, kas šajā gadījumā ir pietiekami lielas, tā sakot - viegli aizsniedzamas. Pults šajā brīdī izslēgta guļ uz galda.

Kinect spēles pēc būtības ir ļoti vienkāršas, un droši var iztikt bez biezajām skaidrojošajām pamācību grāmatiņām. Viss tāpat ir saprotams, turklāt pirms katras spēles Xbox pastāsta, kas un kā būs jādara, lai vēlamās kustības tiktu atainotas arī uz TV ekrāna. Šo posmu nākamajos piegājienos ir iespējams izlaist, virtuālo plaukstu ar vieglu rokas mājienu aizbīdot līdz ikonai SKIP, un spēlēšana var sākties.

Spēļu grafika ir kā multfilmās - koša un krāsaina, taču tai pašā laikā arī ļoti vienkārša un līdz ar to uz ciešu saikni ar reālo pasauli pretendēt nevar. No otras puses - tāds jau arī nav Kinect mērķis un tādā ziņā spēles gaitas vizuālais atainojums ir visnotaļ pieņemams, īpaši, ja tiek spēlēta spēle, kurā jādzenā būtnes, kas tikai attālināti atgādina cilvēkus, piemēram, sniegavīri - mutanti ar garu burkānu deguna vietā.

Atmiņa
* Operatīvā atmiņa: 512 MB
* Cietais disks: 4 GB

Pieslēgvietas/savienojumi
* DVD-ROM
* LAN (RJ45)
* HDMI
* USB
* WiFi

Komplektācija
* Konsole
* Bezvadu kontrolleris
* Kinect sensors
* 2 spēles