Microsoft Office Home And Student 2013 32bit/64bit retail latviešu valodā

Производитель: Microsoft
Код: X003204

Personalizēts Office saturs
Pieraksties sistēmā Office, atrodoties pie sava datora vai atrodoties ceļā - Tavi personiskie iestatījumi un nesen lietotie faili būs Tev vienmēr pieejami.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип программатуры Офисные программы
Тип операционной системы Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 7
Тип oфисныx программ Microsoft Office Home And Student

Specifikācija

Arhitektūra
* 32/64 bitu

Licences tips
* Retail

Valoda
* Latviešu

Instalācijas tips
* Kods (bez instalācijas CD)


Word 2013
* Izmanto plašākas iespējas darbā ar Word dokumentiem: atver PDF failu un rediģē to, iekļauj tiešsaistes videoklipu un skaties to, neizejot no dokumenta, un izmanto lasīšanas režīmu, lai dokumentu varētu netraucēti skatīt jebkurā ekrānā.

Excel 2013
* Excel veidnes lielākos iestatīšanas un noformēšanas darbus jau ir paveikušas Tavā vietā, tāpēc vari koncentrēties uz savu informāciju. Lai gūtu plašāku ieskatu, pārvērt informāciju par diagrammu vai tabulu, veicot tikai divas darbības.

PowerPoint 2013
* Sagatavo satriecošas prezentācijas, izmantojot jaunos līdzināšanas, krāsu saskaņošanas un citus noformējuma rīkus programmā PowerPoint, un vienkārši kopīgo prezentācijas tīmeklī.

OneNote 2013
* Zīmē, raksti ar roku vai, izmantojot tastatūru, klikšķini vai velc savas piezīmes programmā OneNote. Tavas multivides piezīmes tiek saglabātas un sinhronizētas ar OneNote lietojumprogrammām citās Tavās ierīcēs, turklāt tās ir piemērotas meklēšanai.

7 GB tiešsaistes krātuve pakalpojumā SkyDrive
* Visi SkyDrive lietotāji saņem 7 GB lielu tiešsaistes krātuvi pakalpojumā SkyDrive bez maksas. Augšupielādē dokumentus, fotoattēlus, prezentācijas un citus failus un pēc tam piekļūsti tiem no jebkura datora vai tālruņa. Ja nepieciešams, vari iegādāties papildu krātuves vietu. Ja datorā ir instalēta SkyDrive datora lietojumprogramma, Tavi dokumenti ir pieejami arī bezsaistē.

Tavs Office, kad neatrodies mājās
* Bezmaksas Office Web Apps tiek sinhronizētas ar Tavu SkyDrive kontu, līdz ar to vari piekļūt saviem dokumentiem, fotoattēliem un citiem failiem un tos skatīt, rediģēt un koplietot no jebkuras ar internetu savienotas ierīces, kurā darbojas atbalstīta pārlūkprogramma.


Preces kods: 79G-03718