Medela Freestyle Krūts piena sūknītis (komplektā ar piltuvēm – SoftFit un PersonalFit, plecu aukstumsomu, 4 gab. rezerves piena pudelītēm) (042.0002)

Производитель: Medela
Код: X008002
Гарантия производителя: 12 мес.

Krūts piena sūknītis Freestyle ar bifāzisku retinājumu, automātisks, atsūc pienu no abām krūtīm vienlaicīgi. Komplektā ietilpst papildus divu veidu piltuves – SoftFit un PersonalFit, moderna melna plecu soma, kas aprīkota ar aukstumsomu, aukstuma elementu, 4 rezerves piena pudelītēm.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Электрические Да
Ручные Нет
Воронки для сцеживания Нет
Мембраны Нет
Диафрагмы Нет

Automātisks elektroniskais krūts piena atsūcējs, kas aprīkots ar jaunās paaudzes divfāzu atsūkšanas sistēmu un savu funkciju un ērtību ziņā viennozīmīgi ieņem līdera pozīciju savu konkurējošo produktu tirgū.

Freestyle piena sūknis ir ar īpašu dizainu – viegs un kompakts; aprīkots ar jaudīgu bateriju, atmiņas funkcijām un LCD ekrānu.

Šis piena pupmpītis paredzēts dinamiskām māmiņām, kas vēlas maksimāli paildzināt krūts barošanu, neliedzot sev rīcības brīvību.
Freestyle piena pumpīša priekšrocības:

- Ērts, viegs un praktisks;
- 2-fāzu atsūkšanas sistēma, kas palielina piena sekrēciju un izdalīšanos;
- piena atsūkšana no abām krūtīm vienlaicīgi, kas viennozīmīgi veicina piena izdalīšanos un to daudzumu;
- Atmiņas funkcijas, kas paatrina un atvieglo piena atsūkšanas procesu;
- LCD ekrāns, kas atspoguļo darbību procesus;
- Jaudīga baterija;
- Atbrīvotas rokas piena atsūkšanas procesa laikā;
- Komplektā ietilpst papildus divu veidu piltuves – SoftFit un PersonalFit, moderna melna plecu soma, kas aprīkota ar aukstumsomu, aukstuma elementu, 4 rezerves piena pudelītēm.

Ražotājs: Medela AG, Šveice