Meaco Mist Deluxe ultraskaņas gaisa mitrinātājs

Производитель: Meaco
Код: X053799
Гарантия производителя: 12 мес.

Meaco ultraskaņas gaisa mitrinātāji ir priekšā saviem konkurentiem, pateicoties to funkcionalitātei un praktiskumam. Lielākā daļa gaisa mitrinātāju tvaikus pūš augšā, savukārt, Meaco gaisa mitrinātāji tvaikus pūš augšā un uz priekšu, lai apgādātu telpu ar daudz vienmērīgāku tvaiku izdalīšanos. Meaco Deluxe Mist gaisa mitrinātājā ir papildus iebūvēta atsevišķa, unikāla aktīvā gaisa pūšanas funkcija, kas nodrošina tālāku tvaiku izdalīšanos apkārtējā telpā.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Увлажнители воздуха Да
Oчиститель воздуха Нет
Рекомендуемый объем помещения 60 м²
Управление Электронное
Дисплей Да
Объем резервуара для воды 6
Ионизация воздуха Да
Ночной режим Да
Использование c ароматическими маслами Да

Funkcijas
* Mitrina gaisu (vēss tvaiks)
* Mitrina gaisu (silts tvaiks)
* Jonizē

Veiktspēja
* Līdz 60 m2
* Iztvaikošanas apjoms: 400 ml/h (vēss tvaiks)
* Iztvaikošanas apjoms: 550 ml/h (silts tvaiks)
* Enerģijas patēriņš: 35W/70W

Vadība
* Elektroniska
* LCD ekrāns
* Taimeris

Galvenās īpašības
* Divpakāpju gaisa attīrīšana
* HEPA filtrs attīra gaisu (putekļi, pelējums, sporas, ziedputekšņi u.tml.)
* Aktīvās ogles filtrs likvidē smakas (tabakas dūmi, mājdzīvnieku smakas u.tml.)
* Gaisa jonizators
* Ēterisko eļļu trauks
* Aktīvā mitrināšanas sistēma vienmērīgāk novada mitrumu pa visu telpu
* Regulējams vēlamais mitruma līmenis: 3 pakāpes
* Nakts režīms
* Tvertnes tilpums: 6 litri
* Automātiska atslēgšanās, ja tverte ir tukša
* Komplektā otrs atkaļķošanas filtrs

Trokšņu līmenis
* Līdz 35 dB

Svars un izmērs
* Svars: 2.6 kg
* Izmērs: 383 x 233 x 190

Meaco nodarbojas ar mitruma līmena regulēšanu gaisā jau no 1991.gada, vispirms tie bija muzeji un mākslas galerijas un vēlāk klientu mājas. Jaunās sērijas MeacoMist gaisa mitrinātāji var palīdzēt tikt galā ar sauso gaisu un sasniegt veselīgu līdzsvaru.

Jaunā MeacoMist sērija atrisina divas vislielākās problēmas ar ko saskaras gaisa mitrinātāju lietotāji mājās - gaisa cirkulācija un lietošana vietās, kur ir ciets ūdens. Patreiz ļoti daudz gaisa mitrinātāju tikai izpūš gaisu augšā un tas krīt atpakaļ un kondesējas kā dubļi mitrinātāja priekšpusē. MeacoMist izvairās no šis problēmas projecējot mitro gaisu uz augšu un uz priekšu telpā, tādejādi nodrošinot vienmērīgāku mitrā gaisa izplatīšanos telpā. MeacoMist Standarts izvada mitro gaisu optimālā lenķī, nodrošinot optimālu un vienmērīgu tā izplatīšanos telpā.

Gaisa mitrināšanas nepieciešamība
Fiziskā labklājība cilvēkiem un dzīvniekiem ir atkarīga no pareiza apkārtējā mitruma līmeņa. Nosakiet telpas mitruma līmeni, izmantojot mitruma mērītāju – higrometru. Optimālie apstākļi – iekštelpu mitruma līmenis ir robežās no 40-60%. Aukstajā sezonā iekštelpu gaisa relatīvais mitruma līmenis ievērojami samazinās pat par 13-16%, negatīvi atsaucas uz cilvēku pašsajūtu, bieži izkalst kakls, var būt apgrūtināta elpošana, sprēgā lūpas, paaugstinās iespēja saslimt ar bronhītu, gaiss tiek piesātināts ar dūmiem un sākas nepatīkama elektrostatiskā izlāde, kaitējot ne tikai veselībai, bet arī elektro ierīcēm mājās. Sausais gaiss ne tikai slikti ietekmē cilvēka ādu, arī ietekmē telpaugus un dzīvniekus, koka mēbeles, gleznas, mūzikas instrumentus. Gaisu telpā var padarīt svaigu un veselīgu, izmantojot gaisa mitrinātājus. Gaisa mitrinātājiem ir moderns dizains, tie ir ērti, pārvietojami un automātiski nodrošina izvēlētā mitruma līmeņa uzturēšanu telpā.