Meaco DD8L gaisa sausinātājs

Производитель: Meaco
Код: X022781
Гарантия производителя: 36 мес.

MEACO DD8L gaisa sausinātājs ir īpaši piemērots lietošanai mājās, jo tas ir ļoti kluss un ar to var īsā laikā izžāvēt izmazgātās drēbes. Ierīcei nav kompresora, tā spēj darboties efektīvi pat pie zemām temperatūrām, kad gaisa sausinātājs ar kompresoru zaudē savu efektivitāti. Tas ir ļoti svarīgi, jo kondensēšanās tipa kompresoru gaisa sausinātāji ļoti efektīvi darbojas pie 30'C temperatūras. Pie 20'C temperatūras to efektivitāte samazinās 2 reizes. Pie 10'C temperatūras tie spēj savākt tikai dažus litrus ūdeni dienā. MEACO DD8L gaisa sausinātāja efektivitāti neietekmē temperatūras svārstības. Iekārta spēj savākt 8 litrus ūdens dienā gan pie 10'C, gan 20'C temperatūras.

 Полное описание

261.00 €
Доступен в течение 1-2 недель
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рекомендуемый объем помещения 70 м²
Производительность 8 л/сут.
Управление Электронное
Tаймер Да
Ионизация воздуха Нет
Возможность непрерывного дренажа Да
Бак сбора конденсата 2 л

Funkcijas
* Sausina
* Uzsilda gaisu (10-12'C virs apkārtējās vides temp.)
* Jonizē

Veiktspēja
* Līdz 70m2 (4-5 telpas)
* Savāc līdz 8l/24h
* Gaisa plūsma: 80/100/115 m3/h
* Jauda 300W normālā mitruma savākšanas režīmā
* Jauda 650W žāvēšanas režīmā

Vadība
* Elektroniska
* Taimeris: līdz 8 h

Galvenās īpašības
* Antibakteriāls filtrs
* Darba temperatūras diapazons: +1 līdz +40'C
* 2 litru ūdens tvertne
* Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma (speciālā truba ietilpst komplektā)

Trokšņu līmenis
* Normālajā režīmā: 43 dB
* Žāvēšanas režīmā: 49 dB

Svars un izmērs
* Svars: 7 kg
* Izmērs: 351 x 188 x 500 mm

* Ražotāja garantija: 3 gadi

MEACO DD8L automātiski atslēdzas, kad tā ūdens tvertne ir pilna. Tāpat iekārtai ir iespēja pieslēgt nepārtauktu ūdens novadīšanu uzreiz kanalizācijā. Komplektā ietilpst speciāli tam pielāgota caurule.

Lielākā MEACO DD8L gaisa sausinātāja priekšrocība, salīdzinājumā ar kompresora tipa gaisa sausinātājiem ir tāda, ka iekārtai ir jonizators, kas samazina putekļu daudzumu gaisā.

MEACO DD8l gaisa sausinātājs no citiem sausinātājiem atšķiras ar to, ka tad kad tas sasniedz noteiktu mitruma pakāpi, gaiss pārstāj plūst caur iekārtu, bet ventilators darbojas vēl 5 minūtes. Pēc iekārtas atdzesēšanas, ventilātors nedarbojas 30 minūtes, pēc tam atkal sāks darboties 5 minūtes, mitruma mērītājs noteikts vai atsākt gaisa sausināšanu. Ja relatīvais gaisa mitrums joprojām ir mazāks par izvēlēto, ventilātors atkal atslēgsies uz 30 minūtēm. Darbojoties pēc šāda principa MEACO DD8L gaisa sausinātājs ietaupīs elektroenerģiju un neizdalīs lieku troksni.

Gaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.