Meaco AirVax gaisa attīrītājs

Производитель: Meaco
Код: X049503
Гарантия производителя: 24 мес.

Meaco Airvax attīra gaisu telpās līdz 25m2, nodrošinot tīru, veselīgu gaisu elpošanai. Airvax attīra gaisu no ziedputekšņiem, siena drudža alergēniem un spēj nodrošināt patīkamu naktsmieru. Patentēta Airvax Static Electricity Film Filter (SEFF) sistēma, kas ļaus ietaupīt līdzekļus, jo tā nomaiņa jāveic tikai reizi 3 gados.

 Полное описание

249.00 €
24.90 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

24.90€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 273.90€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Увлажнители воздуха Нет
Oчиститель воздуха Да
Рекомендуемый объем помещения 25 м²
Управление Электронное
Дисплей Нет
Ионизация воздуха Нет
Ночной режим Нет
Использование c ароматическими маслами Нет

Funkcijas
* Attīra gaisu

Veiktspēja
* Līdz 25 m2
* Gaisa plūsma: 30/48/84 m3/h
* Enerģijas patēriņš: 2.9/3.9/5.1W

Vadība
* Elektroniska
* Tālvadības pults

Galvenās īpašības
* Pievilcīgs un praktisks dizains
* 9 ballu tīrīšanas kvalitāte
* SEFF statiskās elektrības gaisa filtrs
* Ļoti klusa darbība - iespējams lietot arī naktī
* 3 ventilatora režīmi

Trokšņu līmenis
* Nominālais 1/2/3 līmeni: 34/38/44 dB

Svars un izmērs
* Svars: 1.8 kg
* Izmērs: 177 x 177 x 292 mm

Krāsa
* Balta vai MelnaMeaco Airvax piedāvā aizsardzību pret smalkiem putekļiem, mašīnu izplūdes gāzēm, VOC's, vīrusiem, MRSA, pelējuma sporām, baktērijām, tabakas dūmiem, oglekļa monoksīdu un mājdzīvnieku blaugznām. Meaco Airvax ir plaši testēts neatkarīgās testu iestādēs un ir zinātniski pierādīts, ka ne tikai tas ir efektīvs pret iepriekšminētiem piesārņotājiem, bet efektīvāks par daudziem daudz dārgākiem gaisa attīrītājiem.

Meaco Airvax iezīmēs jaunākās paaudzes gaisa attīrītājus, jo šis produkts ir liels solis uz priekšu klientu vēlmju apmierināšanai. Nav šaubu faktā, ka Airvax izskatās iespaidīgi un iederēsies jebkurā mājā. Airvax nav tikai smuka iekārta, tas ir gaisa attīrītājs, kas rada patīkamu dzīvošanas vidi un ar potenciālu uzlabot dzīves kvalitāti.

Meaco Airvax arī ietaupa Jūsu finanšu līdzekļus, jo elektroenerģijas patēriņš ir maksimāli 5W un filtram ir efektīvs dzīves cikls pat līdz 3 gadiem.

Ja Jums ir nepieciešama veselīgāka dzīves vide darbā vai mājās, tad Jums jāizvēlās nākamās paaudzes gaisa attīrītājs Meaco Airvax, kas radīts mūsdienu paaudzei.

Gaisa attīrīšanas nepieciešamība
Iekštelpu gaiss ir vairāk piesārņots nekā ārpusē. Telpas 1 m2 var būt līdz 20 miljoniem dažādu daļiņu gaisā, pie katras ieelpošanas tās nogulsnējas mūsu plaušās. Sastopamākie iekštelpu gaisa piesārņotāji: tabakas dūmi, oglekļa monoksīds, formaldehīds un citi piesārņotāji. Gaisa kustības nodrošināšana un telpu uzkopšana ir nepieciešāmība. Kad Jūs nejūtam nekādu gaisa kustību telpā, Jūs sākat justies slikti un Jūsu darba spējas ievērojami samazinās. Gaisa attīrītāji spēj attīrīt 99,7% no telpas gaisa, pateicoties to spēcīgajiem filtriem. Tie savāc putekļu ērcītes, pelējuma sporas, sēnīšu sporas, ziedputekšņus, grāmatu putekļus, mājdzīvnieku spalvas un citus alergēnus, piesārņotājus, un smakas, tabakas dūmus un mikroskopiskas daļiņas. Gaisa attīrītāji ir īpaši ieteicami cilvēkiem, kas cieš no alerģiskām slimībām un astmas pacientiem, kā arī jebkuram, kas vēlas no tām izvairīties.