Meaco 20L Platinum gaisa sausinātājs

Производитель: Meaco
Код: X022764
Гарантия производителя: 24 мес.

Jaunie Meaco Platinum sērijas gaisa sausinātāji ievērojami paaugstina efektivitātes latiņu, samazinot eksplutācijas izmaksas lietotājam. Labāka montāžas kvalitāte un efektīvākas sastāvdaļas ļauj lietotājiem ietaupīt uz elektrības izmaksām.

 Полное описание

285.00 €
28.50 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

28.50€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 313.50€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рекомендуемый объем помещения 70 м²
Производительность 20 л/сут.
Управление Электронное
Tаймер Нет
Ионизация воздуха Нет
Возможность непрерывного дренажа Да
Бак сбора конденсата 6 л

Funkcijas
* Sausina gaisu

Veiktspēja
* Līdz 70 m2 (līdz 4-5 telpām)
* Savāc līdz 20l/24h (pie 30'C un 80% mitruma)
* Savāc līdz 11.7l/24h (pie 26.7'C un 60% mitruma)
* Gaisa plūsma: 160 m3/h
* Enerģijas patēriņš: 255W

Vadība
* Elektroniska
* Taimeris (1-24h)
* Digitāls ekrāns
* Meaco Control Logic sistēma

Galvenās īpašības
* Regulējama mitruma pakāpe: no 30 līdz 80%, 5% soļos
* Motorizētas žalūzijas
* Automātisks restarts
* Darba temperatūras diapazons: +5 līdz +35'C
* 6 litru ūdens tvertne
* Bērnu drošība
* Izturīgs pārnēsāšanas rokturis
* Nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma

Trokšņu līmenis
* Maksimāli 46 dB

Svars un izmērs
* Svars: 13 kg
* Izmērs: 595 x 385 x 290 mmMeaco gaisa sausinātāju Platinum sērijā ir divi modeļi Meaco 12L un Meaco 20L elektrību taupoši sausinātāji. Meaco 12L Platinum modelis uzstāda jaunu standartu patērējot tikai 165W elektro enerģijas, kad 20L modelis ir vēl pārsteidzošāks, patērējot tikai 255W elektroenerģijas (daži citu ražotāju modeļi pārsniedz šos rādītājus divkārši).

Meaco Platinum gaisa sausinātāji efektīvā darbība ļaus Jums ietaupīt kaudzi naudas katru gadu, kardināli nepalielinot elektrības rēķinus. Lai radītu gaisa sausinātājus, kas darbojas tik efektīvi, nepietika tikai ar katras detaļas dizaina uzlabošanu, tām katrai bija jābūt augstākās kvalitātes. Tas nozīmē, ka Platinum sērijas gaisa sausinātāji ir klusāki, izturīgāki un uzticamāki par jebkuriem citiem gaisa sausinātājiem tirgū šodien. Jaunās Platinum sērijas gaisa sausinātāji iespējams ir paši nozīmīgākie mājsaimniecībai paredzētie gaisa sausinātāji, kas jebkad ir prezentēti Eiropā, jo tie nosaka pilnībā citus kritērijus kvalitātei un enerģijas patēriņam.

Ja Jums ir nepieciešams ne tikai apkarot mitrumu telpās, bet Jūs papildus vēlaties attīrīt gaisu no daudzām veselībai kaitējošām daļiņām, varat papildus lietot klāt nopērkamu HEPA filtru. Šajā gadījumā, Jūsu Meaco Platinum sērijas gaisa sausinātājs ne tikai apkaros mitrumu, bet arī attīrīs gaisu no vismazākiem alergēniem un piesārņotājiem, kurus cilvēka acs nespēj saskatīt.

Gaisa sausināšanas nepieciešamība
Iekštelpu mitruma līmenis ir viens no faktoriem, kas ietekmē cilvēku termālo labsajūtu. Mitrā laikā, lai nodrošinātu labāku siltuma izdalīšanos pa visu ķermeni, cilvēka ķermenis atdziest, cilvēki jūtas vēsi pat tad, kad istabas temperatūra ir pietiekami augsta. Mitras drēbes un gultas drēbes pastiprina vēsuma sajūtu. Siltuma zudums var stimulēt reimatisma, locītavu un elpošanas ceļu slimību saasināšanos. Pārlieku mitros apstākļos mikroorganismiem un vīrusiem tiek radīta lieliska vide attīstībai un izplatībai. Mitrās sienās sāk vairoties pelējuma sēnītes, kas izstaro nepatīkamu smaku, atstājot tumšus traipus uz sienām, griestiem un apdares materiāliem, pastiprina cilvēka ķermeņa jutību. Biežākie cēloņi pārlieku lielam mitrumam dzīvokļos ir vecas deformējušās konstrukcijas, nepietiekama telpu hidroizolācija, kas mitrina pagrabus, gala sienas. Dažkārt mitruma uzkrāšanās var būt saistīta ar pārmērīgu siltuma vadītspēju, sienās uzkrājoties kondensātam. Ja ēka ir labas kvalitātes, mitrums var veidoties dažādu faktoru ietekmē: apkure ziemā, kas kondensē mitrumu uz sienām un tās paliek mitras, ja nav pietiekami daudz vietas ventilācijai un pārmērīgi veidojas ūdens tvaiki, žāvējot izmazgātās drēbes telpās vai daudz gatavojot ēdienus.