Mašīndejas: Komplekts (Positive Gaming Impact deju platforma + In The Groove® for PC/Mac spēle)

Производитель: Positive Gaming
Код: X019865

Mājas deju komplekts - Labi pavadīt laiku var ne tikai uz deju mašīnām, bet arī mājās, vienatnē vai kopā ar draugiem un ģimeni! Piedāvājam sekojošus aksesuārus:

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Наборы Да
Танцевальная платформa Нет
Игровой диск Нет

JAUNUMS: Impact dance pad komplektā ar In The Groove® for PC/Mac!

Mašīndejas ir aktīvs un izklaidējošs hobijs. Tā būtība ir deju soļu veikšana uz speciālas deju platformas mūzikas pavadībā. Dejojot, ar acīm skatāmies uz datora ekrānu, uz kura kustas bultiņas mūzikas ritmā un norāda, kā pareizi likt soļus uz deju platformas. Vienkārši!
Tā kā bultas kustas mūzikas ritmā, sanāk, ka Tu dejo - mūzikas ritmā!

Kā tas viss notiek... Datorā uzstādām „In the Groove“ spēli un tad caur USB savienojumu pieslēdzam „Impact“ deju platformu. Palaižot spēli, uz ekrāna kustēsies bultiņas mūzikas ritmā un norādīs, kā pareizi likt soļus uz deju platformas. Vienkārši!

Tātad, lai nodarbotos ar mašīndejām mājās, ir nepieciešams PC Windows vai Mac dators ar USB pieslēgumu un “Mājas deju komplekts” – “Impact” deju grīda un “In the Groove” spēle.

“Impact” ir viegla un salokāma deju platforma (neaizņems daudz vietas!), savukārt “In the Groove” – pati modernākā deju spēle. Ar „Mājas deju komplektu“ Tu varēsi izvēlēties no vairāk kā 100 dažādu žanru dziesmām sev tīkamāko – te būs gan tehno, gan arī pops un pat šis tas no modernās klasikas un folka.

Impact deju platformas ir īpaši piemērotas “In the Groove” spēlei, piedāvājot Plug&Play saslēgšanas iespēju. Impact tiek uzskatītas par vislabākajām mīkstajām deju platformām Eiropā savas kvalitātes, jūtīguma, kompaktuma un izdevīgās cenas dēļ.

Mašīndejas der visiem - gan galīgiem iesācējiem, gan arī aizrautīgiem dejotājiem – spēle piedāvā vesalas 5 grūtības pakāpes ar arvien sarežģītāku soļu horeogrāfiju.

„In the Groove“ spēlei ir arī īpašs „Fitness“ režīms ar kaloriju skaitītāju (kurš gan, taisnību sakot, ir pārāk „optimistisks“ – reālās iztērētās kalorijas atbildīs, ja rezultātu dalīsi ar 2).

Pie datora nesēž – pie datora dejo!
Mašīndejas ir fiziski un mentāli attīstošs sports, kas uzlabo fizisko formu, līdzsvara sajūtu, koordināciju un reakciju – taču tās vēl nav visas priekšrocības, ko iegūsti:

• mašīndejas ir lielisks aerobais treniņš, taču atšķirībā no darba svaru zālē, tās pārvērš citādi reizēm garlaicīgo sviedru liešanu - azartiskā rotaļā. Tas lieliski palīdz ienest savā ikdienā fiziskas aktivitātes un labas emocijas!

• mašīndejas ir lieliska tusiņu izklaide – gan ballītēm sīčiem, gan vienkārši “uzlēkājot” kopā ar draugiem vai ģimeni. Tajā pašā laikā – ar mašīndejām var nodarboties arī vienatnē, atslēdzoties no ikdienas stresa un problēmām, nejūtot citu vērtējošos skatienus.

• izdevīgs finansiāls ieguldījums – nav nepieciešams maksāt par sporta zāles abonementiem – vienreiz nopērc „Mājas deju komplektu“ un dejo, cik vien gribi!

• ASV Verna Patrika vidusskolā veiktie pētījumi (ieviešot mašīndejas kā fizisko nodarbību sastāvdaļu programmā) liecina, ka regulāra „mašīndejošana“ tiešām palīdz nomest svaru – protams, to kombinējot ar pareiza uztura principiem.

• Tajā pašā Verna Patrika vidusskolā veiktie pētījumi pierāda, ka mašīndeju nodarbības ievērojami uzlaboja jauniešu līdera īpašību attīstību, saskarsmes spējas, pašapziņu – un, protams, fizisko formu.

Mašīndejas – tas nozīmē kustības bez laika sajūtas – jau pēc pusstundas, aktīvi „lēkājot“, mugura būs slapja un kājas jutīs patīkamu nogurumu. Šis sports attīsta fiziskās dotības, koordināciju, reakciju, palīdz „nomest“ lieko svaru. Un tas aizrauj pat tos, kuriem neiet pie sirds sportiskas lietas, jo šīs dejas ir ļoti azartiskas – gribas taču pārspēt savu vakardienas rekordu vai pamēģināt augstāku grūtības pakāpi ar sarežģītākiem soļiem!

Mašīndejās Tu sacenties pats ar sevi – cik precīzi Tu vari izdejot kādu foršu dziesmu... Jo dziesmas beigās Tu saņemsi vērtējumu par to, cik soļus esi bijis Fantastic precīzs un cik soļus Tev ir bijis Miss...

Taču vislabākais ir tas, ka dejot var arī divatā vienlaicīgi, pieslēdzot otru deju platformu – un tas jau nozīmē īstas sacensības - kurš labāk izdejos to foršo dziesmu... Tavs A rezultāts pret viņa B ir uzvara!Piebilde: Ja gribas dejot mājās (trenējoties vai vienkārši izklaidējoties), to var izdarīt, iegādājoties mājas deju aprīkojumu - mājas deju platformu, ko var pieslēgt PlayStation vai PC. Vēl ir vajadzīga pati spēle - ietilpst šajā komplektā!

In The Groove® for PC/Mac - jaunās paaudzes deju spēle ar virkni jaunu risinājumu!

Tagad vairāk nekā 80 dziesmas, jaunākā grafika, daudz spēles gaitā atslēdzamu (unlock) iespēju (dziesmas, modi utt.), 5 deju režīmi (ieskaitot Fitness mode ar kaloriju skaitītāju). Šī spēle ir lielisks jaunums gan mašīndeju veterāniem, gan iesācējiem!

Platforma: PC/Mac
Žanrs: mūzikas / deju spēle
Izlaista: 2006 g. aug.
Spēlētāju skaits: 1-2
Ieteicamais vecums: sākot no 3 gadiem
Piemērots : Windows / MAC


Noskaties video par mašīndejām: