Lodger Wrapper Newborn zīdaiņu ietinamā sedziņa WPC 036

Производитель: Lodger
Код: X008187

Lodger Wrapper Newborn kokvilnas ietinamo sedziņu var lietot mazuļa jaciņas vietā, kā arī tā ir lieliski piemērota kā rotaļu paklājiņš mazuļa aktīvākajos brīžos. Ar sedziņu Jūsu mazulis jutīsies ērti gan ratos/ratu kulbiņā pastaigu laikā, gan arī gultiņā mājās.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Cезон Bесна, Лето
Pазмер одеяла 106 x 106 см
Полотенце Нет
Цвет Коричневый

Sedziņai ir savelkama augšējā mala, lai varētu izveidot kapucīti ap mazuļa galvu, tādējādi nodrošinot mazulim papildu komfortu un saglabājot ķermeņa siltumu. Četras vienkāršas darbības un Jūsu mazulis jau ir ietīts sedziņā!

Sedziņa ir īpaši piemērota māmiņām, zīdot/ēdinot mazuli. Piemērota lietošanai, dodoties pastaigās pavasarī un vasarā, kā arī iekštelpās.

Paredzēta
* 0-4 mēn. – kā ietinamā sedziņa
* 0-12 mēn. – kā rotaļu paklājiņš

Izmērs
* 106x106 cm

Sastāvs
* 85% kokvilna
* 15% poliesters

Krāsa
* Cowboy

Sedziņas galvenās īpašības:
* Ļoti mīksts materiāls
* Augsta gaisa caurlaidība
* Antialerģiska
* Optimāla mazuļa ķermeņa siltuma regulācija
* Var lietot no abām pusēm.

Lodger Wrapper Newborn kokvilnas ietinamā sedziņa ir izgatavota no ļoti mīkstas kokvilnas, kas ir izturīga un mitrumu absorbējoša, kā arī ražota no dabīgām kokvilnas šķiedrām. Siltā laikā kokvilna saglabā patīkamu vēsumu.


Sedziņas kopšana:
* Pirmoreiz mazgājot kokvilnas izstrādājumu, iemērciet to aukstā ūdenī vismaz uz stundu, tādējādi izvairoties no izstrādājuma saraušanās. Kad kokvilnas izstrādājums ir pilnībā izmircis, Jūs varat to mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā 40ºC režīmā.
* Pirms mazgāšanas ieteicams aizlīmēt visus lipekļus, ja tādi ir pieejami attiecīgajā kokvilnas izstrādājumā.

Modelis: WPC 036
EAN: