Lodger Hopper Sleeve guļammaiss ar piedurknēm HPW 026, 86/104

Производитель: Lodger
Код: X008243

Lodger Hopper garroku guļammaiss ir izgatavots no ļoti mīkstas kokvilnas, kas Jūsu mazulim sagādās bezgala patīkamas sajūtas. Tam ir īpaši pieguļoši kakla un rociņu izgriezumi, savukārt viduklī ir iestrādāta mīksta un elastīga gumija, kas neļaus mazulim noslīdēt uz leju. Paredzēts bērniņiem no 1 līdz 3 gadiem (86/104 cm).

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Cезон Всесезонные
Возраст ребенка 1-3 лет
C рукавами Да

Guļammaisam ir slēgta tipa piedurknītes, kas pasargās mazuli no sevis saskrāpēšanas, kā arī mazuļa rociņas vienmēr būs siltumā un drošībā. Guļammaiss ir īpašs ar to, ka tā apakšējā daļā ir iestrādāta aukliņa, kas būtiski atvieglo māmiņas un tēta darbu, mainot autiņbiksītes, kamēr mazulis guļ vai ir nomodā.

Guļammaiss ir paredzēts lietošanai arī autosēdeklītī. Tas ir piemērots lietošanai rudens un ziemas aukstajos mēnešos, kā arī mājās.
Guļammaisa galvenās īpašības: augsta gaisa caurlaidība, antialerģisks, lieliski pieguļ mazuļa augumam, īpaši piemērots lietošanai no +13 C līdz +18 C, drošs lietošanai autosēdeklītī, atvieglo autiņbiksīšu maiņu.
Lodger Hopper garroku guļammaiss ir izgatavots no īpaši izturīgas un mīkstas kokvilnas, kurai ir augsta gaisa caurlaidība, kas regulē ķermeņa temperatūru, absorbē mitrumu.

Izmērs
* Izmērs: 86/104 cm
* Bērna vecums: 1-3 gadi

Sastāvs
* 80% kokvilna
* 20% poliesters

Krāsa
* Canton

Kopšana:
* Pirmoreiz mazgājot kokvilnas izstrādājumu, iemērciet to aukstā ūdenī vismaz uz stundu, tādējādi izvairoties no izstrādājuma saraušanās. Kad kokvilnas izstrādājums ir pilnībā izmircis, Jūs varat to mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā 40ºC režīmā.
* Pirms mazgāšanas ieteicams aizlīmēt visus lipekļus, ja tādi ir pieejami attiecīgajā kokvilnas izstrādājumā.

Modelis: HPW 026_86/104
EAN: 8717729890233