Lodger Bunker vissezonas guļammaiss BK 562, antracīta

Производитель: Lodger
Код: X008220

Bunker vissezonas guļammaiss ir piemērots lietošanai visu veidu ratiņos ar 5-punktu drošības jostām. Paredzēts bērniņiem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Cезон Всесезонные
Возраст ребенка 0-36 месяцев
C рукавами Нет
Цвет серый

Pateicoties klipšu aizdarei Bunker vissezonas guļammaiss ir ļoti ērti lietojams. Lai dotos pastaigā, viss, kas Jums jādara, ir jāievieto Jūsu mazulis ratiņos un, pārlokot sedziņas malas vienu pār otru, jāaizlīmē klipši.

Guļammaiss sastāv no divām daļām: Booster oderītes un guļammaisa daļas.
Pateicoties tam, ka šīs abas daļas ir lietojamas gan kopā, gan atsevišķi, Bunker guļammaiss būs piemērots visiem gadalaikiem. Aukstajās dienās Bunker guļammaisu lietojiet kopā ar Booster oderīti, savukārt siltajās vasaras dienās – lietojiet tikai Booster oderīti kā mīkstu ieliktnīti autosēdeklītī vai ratiņos.

Lodger Bunker guļammaiss ir izgatavots no flīsa, kas ir sintētisks, adīts audums, kā arī pietiekoši silts un izturīgs. Lodger Flīsa audumam ir adīta auduma bāze ar cilpām abās pusēs. Šo cilpu struktūra veido ļoti mazas gaisa kabatas, kā rezultātā tiek izolēts gaiss, kas attiecīgi ļauj saglabāt mazuļa ķermeņa siltumu optimālā temperatūrā. Flīss praktiski neabsorbē mitrumu, līdz ar to tas daudz ātrāk izžūst, kā arī tas saglabā savu spēju uzturēt siltumu arī tad, kad tas ir samircis lietū.

Paredzēts
* Bērniem vecumā no 0 līdz 3 gadiem

Sastāvs
* 100% poliesters

Krāsa
* Anthracite

Kopšana:
* Izstrādājums ir mazgājams veļas mazgājamajā mašīnā 40ºC režīmā.
* Nelietojiet veļas balinātāju vai mīkstinātāju.
* Žāvējiet produktu izkarinot vai arī veļas žāvētājā (aukstajā režīmā).
* Nav jāgludina.
* Pirms mazgāšanas ieteicams aizlīmēt visus lipekļus, ja tādi ir pieejami attiecīgajā flīsa izstrādājumā

Modelis: BK 562
EAN: 8717729894521