Light My Fire Meal Kit universālais trauku komplekts (41222010)

Производитель: Light My Fire
Код: X010780
Гарантия производителя: 24 мес.

Light My Fire Meal Kit universālais trauku komplekts.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Наборы Нет

Trauku komplekts Outdoor MealKit ir komplekts, kas lieliski piemērots jebkuriem brīvdabas pasākumiem - pārgājieniem, piknikiem, laivošanai u.c. Tajā ietilpst viss, lai Tu varētu baudīt lielisku maltīti jebkurā vietā un brīdī. Komplektā ietilpst vāciņš un/vai šķīvis-450ML, šķīvis un/vai bļoda -900ML, SnapBox ūdensdrošs trauciņš-170ML, krūzīte ar iedaļām 350ML, griežamais dēlītis/sietiņš, Spork Original karote/dakša. Traukus iespējams mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, sildīt mikroviļņu krāsnī. Karote/dakša ir izgatavota no stipra un izturīga polikarbonāta materiāla, pārējais – no polipropilēna.

Komplektācija
* Komplektā ietilpst: vāciņš un/vai šķīvis-450ML, šķīvis un/vai bļoda -900ML, SnapBox ūdensdrošs trauciņš-170ML, krūzīte ar iedaļām 350ML, griežamais dēlītis/sietiņš, Spork Original karote/dakša.
* Materiāls: polipropilēns, karote/dakša-tritans.
* Izmērs: 185mmx185mmx58mm.
* Krāsa: melna.
* Izgatavots Zviedrijā.

Citas īpašības
* Izgatavots no videi draudzīgas plastmasas.
* Lietojams mikroviļņu krāsnī.
* Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.
* Piemērots gan maltītei pilsētā, gan brīvā dabā.

Svars
* Svars: 312gr.

Jūs zināt - lielisku ideju var pamanīt uzreiz - tā ir vienkārša, acīmredzama, tomēr pilnīgi svaiga. Tieši tā cilvēki reaģē ieraugot Light My Fire produktus. Zviedru uzņēmums Light My Fire specializējas uz āra aktivitāšu piederumiem, kas ir prakstiski pielietojami kā pilsētvidē, tā mežā. No uguns iegūšanas līdz ēdiena pagatavošanai – mūsu produkti ir domāti sirdīm visā pasaulē - kā ikdienas piedzīvojumu meklētājam, tā pieredzējušam izdzīvotājam! No brīža, kad Jūs turat Light My Fire produktus savās rokās, Jūs tos vēlaties. Un tāpat – Jūsu draugi, ģimene un klienti.