Leica Rangemaster 1600 CRF

Производитель: Leica
Код: X000461
Гарантия производителя: 12 мес.

Leica Rangemaster tālmēri – vieglas, kabatas izmēra ierīces, kas izveidotas kā tradicionālie monokulāri – labākā izvēle tiem, kas novērtē minimālu aprīkojumu ar maksimālām iespējām. Gan precizitāte, gan uzticamība ļauj atrisināt vissarežģītākos uzdevumus. Pie septiņkārtīga palielinājuma tiem ir lieliska gaismspēja un tie aprīkoti arī ar dioptriju regulēšanas mehānismu. LEICA tālmēriem ir plašs redzeslauks un stabils attēls, tie precīzi ataino izmērīto attālumu. Katram no modeļiem pieejami divi varianti: ar skalas iedaļām metros vai jardos.

 Полное описание

639.00 €
Отсутствует на складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Увеличение 7 x

Jau 18 gadus Leica ir celmlauzis un nosaka standartus tālmēru pasaulē. Mums tas ir pietiekams iemesls pastāvīgi uzlabot mūsu ražojumus. Un iemesls celt standartu latiņu augstāk.

Ar prieku Jūs iepazīstinām ar mūsu pēdējo inovāciju: Rangemaster CRF 1600. Gatavojoties šaut no liela attāluma sliktos laika apstākļos, nav grūti kļūdīties aprēķinos. Lai veiktu precīzu un tīru šāvienu, nepieciešama precīza informācija par attālumu līdz Jūsu mērķim. Un te pilnībā var paļauties uz Rangemaster CRF 1600. Ar tā lielo 115 metru redzeslauku un septiņkārtīgo palielinājumu var uzzināt precīzu attālumu līdz jebkuram mērķim, kas atrodas 10 līdz 1500 m attālumā tikai 0.3 sekunžu laikā.

Rangemaster CRF 1600 ir iebūvēts ballistiskais vadības bloks ar ballistisko līkņu izvēli, kas nodrošina vēl lielāku precizitāti. Veicot aprēķinus, sistēma automātiski ņem vērā atmosfēras spiedienu, gaisa temperatūru un virsmas slīpumu. Jums ir tikai jāizvēlas piemērotu līkni un Rangemaster CRF 1600 Jums parādīs trajektorijas gala punktu.

Izcilais premium klases tālmēru grupas pārstāvis, Rangemaster CRF, darbā ir vienādi ērts gan labročiem, gan kreiļiem. Tālmērs sver tikai 230 gramus un, pateicoties savam ārkārtīgi mazajam svaram un kompaktajam korpusam, lieliski ieguls Jūsu rokā. Pat ja būsiet cimdos, to ir viegli gan turēt, gan nest. Jūs sajutīsiet atšķirību.