Leica Duovid 8+12 x 42

Производитель: Leica
Код: X000472
Гарантия производителя: 12 мес.

Leica Duovid 8+12 x 42 – binokļis ar maināmu palielinājumu: divi maināmas optikas komplekti vienā. Pat ja Jūs veicat novērojumus no liela attāluma vai sliktos laika apstākļos minimālā apgaismojumā, Duovid binokļi vienmēr nodrošinās lielisku attēlu. Iespēja ātri izmainīt palielinājuma pakāpi– īpašība, kas nepiemīt citiem augstākās klases binokļiem. Lai kas Jums būtu nepieciešams – plašs redzesloks vai, gluži pretēji, precīzs sīkāko detaļu atainojums – Duovid lieliski tiks galā gan ar šo, gan arī ar otru uzdevumu.

 Полное описание

2,119.00 €
Отсутствует на складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Увеличение 12 x

Unikālais kompaktais Duovid 42mm binoklis ar diviem optikas komplektiem Jums piedāvā plašu redzeslauku pie astoņkārtīga palielinājuma un divpadsmitkārtīgu palielinājumu rūpīgai sīkāko detaļu saskatīšanai.

Tāpat kā modelis ar 50 mm objektīvu Duovid 42 mm binoklis ļauj pārslēgt palielinājuma pakāpi gandrīz acumirklī. Pārslēgšanās notiek atsevišķi abos okulāros, pagriežot speciālu grozāmslēdzi. Izmainot palielinājumu, automātiskās dioptriju regulēšanas mehānisms (ADC) saglabā Jūsu iestatīto dioptriju vērtību.

Pie divpadsmitkārtīga palielinājuma binoklis lieliski ataino visas detaļas pat agras krēslas apstākļos. Iestājoties tumsai, labāk pārslēgties uz astoņkārtīgu palielinājumu, kas nodrošina spilgtu attēlu un lielāku asuma dziļumu.

Korpusa krāsa un materiāls:
Duovid 8 + 12 x 42 ir melns gumijas pārklājums