Leica Duovid 10+15 x 50

Производитель: Leica
Код: X000455
Гарантия производителя: 12 мес.

Leica Duovid 10+15 x 50 – binokļis ar maināmu palielinājumu: divi maināmas optikas komplekti vienā. Pat ja Jūs veicat novērojumus no liela attāluma vai sliktos laika apstākļos minimālā apgaismojumā, Duovid binokļi vienmēr nodrošinās lielisku attēlu. Iespēja ātri izmainīt palielinājuma pakāpi– īpašība, kas nepiemīt citiem augstākās klases binokļiem. Lai kas Jums būtu nepieciešams – plašs redzesloks vai, gluži pretēji, precīzs sīkāko detaļu atainojums – Duovid lieliski tiks galā gan ar šo, gan arī ar otru uzdevumu.

 Полное описание

2,399.00 €
Отсутствует на складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Увеличение 15 x

Duovid binoklim ar 50 mm diametra objektīvu ir divi palielinājuma varianti: 10 un 15 kārtīgs, kurus pārslēgt vienu uz otru iespējams praktiski acumirklī. Tas nodrošina lieliski detalizētu attēlu, kas iepriekš bija panākams tikai ar tālskatiem.

Pateicoties lieliskajai attēla kvalitātei, Duovis binokļi ir piemēroti pat astronomiskiem novērojumiem – tam nepieciešamais statīva adapteris nāk komplektā ar binokli. Bez tam Duovid – ir ideāls pavadonis novērojumiem saulrietā un no paaugstinājuma. Ergonomiskais dizains un neslīdošais gumijas pārklājums binokli ļauj stingri noturēt pat lietū un ar cimdiem rokās. Piecpadsmitkārtīgais palielinājums ir lieliski piemērots sekošanai tramīgiem putniem no liela attāluma vai Mēness pētīšanai skaidrā laikā. Tajā pat laikā desmitkārtīgais palielinājums piedāvā plašu redzeslauku, novērojot dabu.

Korpusa krāsa un materiāls:
Duovid 10 + 15 x 50 ir melns prettrieciena gumijas pārklājums