KB White Label BiVision sienas/griestu elektriskais ekrāns 240x180

Производитель: Kauber
Код: X003623

BiVision ir cenas un kvalitātes kompromisa elektriskās projekcijas ekrānu sērija. BiVision ekrāni galvenokārt ir paredzēti biroju un konferenču telpām, taču tie var būt labi izmantoti mājas kinozāles lietotājiem. Galvenā to priekšrocībā ir aizmugurējās projekcijas iespēja par pieņemamu cenu. Aizmirstiet par dārgiem aizmugurējās projekcijas ekrāniem, BiVision ekrāni ir tieši tas kas jums vajadzīgs!  Полное описание

505.10 €
50.51 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

50.51€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 555.61€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
Galvenās priekšrocības šajā sērijā ir: stilīgs alumīnija korpuss( krāsots baltā krāsā),  precīzs cauruļveida motors un ļoti pievilcīgā cena!

Unikāli izstrādātā mount sistēma ļauj Bivision ekrāniem būt viegli uzstādāmiem un lietojamiem.  BiVision projicēšanas ekrāni ir ražoti saskaņā ar Eiropas normām un noteikumiem, tādējādi sniedzot klientiem pilnīgu pārliecību par visaugstāko kvalitāti Kauber produktiem.

Galvenās īpašības
Skata leņķis: 150°
Atspīduma koeficents:  Gain 1.4
Materiāls: Matt White Plus, izgatavots pēc trīs-slāņu tehnoloģijas, melna aizmugure,  450 g/m2, 0.40 mm plāns, izgatavots ar jaunāko stiklplasta tehnoloģiju
Korpuss: Izturīgs un viegli uzstādāms alumīnija
Aizsardzība: Ugunsdrošs
Elektriskais mehānisms: motorizēts switch