High Peak Tigra Waist Pack tūrisma jostas soma (32075)

Производитель: High Peak
Код: X056927
Гарантия производителя: 24 мес.

Maza, tūrisma un ikdienas jostas soma. Tur tu varēsi glabāt sīkas mantas un atslēgas, lai šīs lietas nepazūd lielajā somā.

 Полное описание

24.00 €
На центральном складе
Доставка

Tips
* Vēdera soma.

Tilpums
* Tilpums: 4 litri.

Materiāls
* Materiāls: neilons, 4200 Mini Ripstop Pu, poliesters, 6000D PU.

Kabatas/Nodalījumi
* 2 nodalījumi.
* 2 rāvējsledzēji abām kabatām.
* 1 atslēgu turētājs mazākajā kabatā.

Komforts
* Regulējama siksna ar klipsi.
* Iespēja glabāt naudu, pasi, kredītkartes, atslēgas.

Izmērs/Svars
* Izmērs: G30cm x P18cm x A6cm.
* Svars: 120gr.

Krāsa
* Krāsa: melna.

Vācu kompānija Simex Sport piedāvā Latvijas tirgū plašu vācu tūristu ekipējuma izvēli ar zīmolu High Peak. Loti daudz dažādu modeļu telšu jebkādiem mērķiem, daudz guļammaisus katrai gaumei, mugursomas, nometnes piederumus un citi aksesuārus autonomai atpūtai brīvā dabā. Zīmols ātri ieguva vadošās pozīcijas tūristu un citu āra aktivitāšu cienītāju prātos. Lielā mērā pateicoties ideālai cenas un kvalitātes attiecībai un lielam sortimentam.

High Peak preču katalogā ir teltis kas domātas solo izbraucieniem, mazu gājēju grupām un velosipēdistu braucieniem, kā arī ērtam ģimenes kempingam. Tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas. Visi produkti tiek pakļauti stingrai kvalitātes kontrolei un ir sertificēti par atbilstību Eiropas standartiem. Daudziem modeļiem vīles ir dubultīgi pāršūtas, ir moskītu tīkli, viena vai vairākas durvis. Teltis ir viegli montēt, piemīt laba ūdens un vēja pretestība. Un vissvarīgāk ar visu to - pieņemama cena un augsta uzticamība. Papildus teltim, High Peak ražo neskaitāmus guļammaisu modeļus. Plašs temperatūras režīms, ar visticamākiem un labi zināmiem pasaulē izolācijas materiāliem.