High Peak Safari kokona guļammaiss (23051)

Производитель: High Peak
Код: X010220
Гарантия производителя: 24 мес.

Спальный мешок-кокон для лета. Простая и привычная конструкция. Предмет походного быта, предназначенный для отдыха и сна. Конструкция спального мешка обеспечивает лучшую изоляцию от холода, чем обычное одеяло, а также дополнительную амортизацию. Для лучшей теплоизоляции и амортизации обычно укладывается на коврик.

 Полное описание

46.00 €
На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Длина 230 см
Температура комфорта 6 ºC
Температура экстрима -13 ºC
Детские Нет
Спальный мешок - одеяло Нет
Цвет зеленый, Синий / Серый

Kokona guļammaiss paredzēts vasaras un rudens sezonai.

Izmērs/Svars
* Garums: 230cm.
* Platums: 80cm.
* Izmērs iepakotā veidā: G38cmxD24cm.
* Svars: aptuveni 1.55kg.

Komforta temperatūra
* Komforta: +6°C.
* Limits: +2°C.
* Maksimālā: -13°C.
* Ieteicamā sezona: vasara/rudens.

Materiāls
* Ārējā daļa: poliesters.
* Iekšējā daļa: 80% poliesters, 20% kokvilna.
* Pildījums: 125g/m² 2-slāņu Duraloft poliesters.

Komforts
* Ar rāvējslēdzēju var savienot divus guļammaisus kopā.
* Ērta kapuce, kurā iespējams ievietot spilvenu.

Krāsa
* Krāsa: zila/pelēka/zaļa.

High Peak preču katalogā ir teltis kas domātas solo izbraucieniem, mazu gājēju grupām un velosipēdistu braucieniem, kā arī ērtam ģimenes kempingam. Tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas. Visi produkti tiek pakļauti stingrai kvalitātes kontrolei un ir sertificēti par atbilstību Eiropas standartiem. Daudziem modeļiem vīles ir dubultīgi pāršūtas, ir moskītu tīkli, viena vai vairākas durvis. Teltis ir viegli montēt, piemīt laba ūdens un vēja pretestība. Un vissvarīgāk ar visu to - pieņemama cena un augsta uzticamība. Papildus teltim, High Peak ražo neskaitāmus guļammaisu modeļus. Plašs temperatūras režīms, ar visticamākiem un labi zināmiem pasaulē izolācijas materiāliem

Vācu kompānija Simex Sport piedāvā Latvijas tirgū plašu vācu tūristu ekipējuma izvēli ar zīmolu High Peak. Loti daudz dažādu modeļu telšu jebkādiem mērķiem, daudz guļammaisus katrai gaumei, mugursomas, nometnes piederumus un citi aksesuārus autonomai atpūtai brīvā dabā. Zīmols ātri ieguva vadošās pozīcijas tūristu un citu āra aktivitāšu cienītāju prātos. Lielā mērā pateicoties ideālai cenas un kvalitātes attiecībai un lielam sortimentam.