High Peak LED Laterne Trek Light kempinga laterna (41482)

Производитель: High Peak
Код: X011068
Гарантия производителя: 24 мес.

High Peak LED Laterne Trek Light kempinga laterna.

 Полное описание

29.00 €
На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Tип фонарика Кемпинговый
Питание Батарейки
Источник света Cветодиод
Bес 0.1 кг

Kampinga laterna lieti noderēs tev izbraukumā, kad nav pie rokas elektrība. Ieliekot baterijas un iekarinot teltī laternu, būs saglabāta mājīga atmosfera.

Apgaismojums
* Baterija: 4xAA/LR6.
* Spuldze/Diode: Samsung LED/130 lumeni.

Materiāls.
* Plastmasa.
* Triecienu izturīgs.
* Liets rokturis ar āķi.

Baterijas un darbības ilgums
* 4xAA/LR6 (baterijas nav iekļautas komplektā).
* Kontrole: 3 līmeņi (spilgta gaisma, ekanomiska gaisma, signāla funkcija).
* Degšanas ilgums no 10-50 stundām (10% atkarīgs no baterijas tipa).

Krāsa
* Krāsa: melna.

Izmērs/Svars
* Izmērs: G13.5cmP5.5cmxG5.5cm.
* Iepakojuma izmēri: A14cmxP6.9cmxG6.5cm.
* Svars: 110gr.

Vācu kompānija Simex Sport piedāvā Latvijas tirgū plašu vācu tūristu ekipējuma izvēli ar zīmolu High Peak. Loti daudz dažādu modeļu telšu jebkādiem mērķiem, daudz guļammaisus katrai gaumei, mugursomas, nometnes piederumus un citi aksesuārus autonomai atpūtai brīvā dabā. Zīmols ātri ieguva vadošās pozīcijas tūristu un citu āra aktivitāšu cienītāju prātos. Lielā mērā pateicoties ideālai cenas un kvalitātes attiecībai un lielam sortimentam.

High Peak preču katalogā ir teltis kas domātas solo izbraucieniem, mazu gājēju grupām un velosipēdistu braucieniem, kā arī ērtam ģimenes kempingam. Tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas. Visi produkti tiek pakļauti stingrai kvalitātes kontrolei un ir sertificēti par atbilstību Eiropas standartiem. Daudziem modeļiem vīles ir dubultīgi pāršūtas, ir moskītu tīkli, viena vai vairākas durvis. Teltis ir viegli montēt, piemīt laba ūdens un vēja pretestība. Un vissvarīgāk ar visu to - pieņemama cena un augsta uzticamība. Papildus teltim, High Peak ražo neskaitāmus guļammaisu modeļus. Plašs temperatūras režīms, ar visticamākiem un labi zināmiem pasaulē izolācijas materiāliem.