High Peak Aluminium Drinking Bottle 1.0L alumīnija dzeramā pudele (41477)

Производитель: High Peak
Код: X010875
Гарантия производителя: 24 мес.

High Peak Aluminium Drinking Bottle 1.0L alumīnija dzeramā pudele.

 Полное описание

16.00 €
На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Наборы Нет
Тип посуды Бутылки

Dzeramā pudele, kas lieliski piemērota kā ikdienai, tā dažādām brīvdabas aktivitātēm. Izgatavota no alumīnija. Produkts ir hermētiski noslēgts ar vāciņu un novērš šķidruma izlīšanu. Vāciņā iebūvēta karabīne, kas ļauj produktu piestiprināt pie somas vai siksnas.

Izmērs/Svars
* Augstums: 25.5cm.
* Diametrs: 7.9cm.
* Tilpums: 1.0L.
* Svars: 133gr.

Materiāls
* Materiāls: alumīnijs.

Citās īpašības
* Ar vāciņu un karabīni.
* Domāta visāda veida dzērieniem.

Krāsa
* Krāsa: melna.

Komplektācija
* Pudele.
* Karabīne.

Vācu kompānija Simex Sport piedāvā Latvijas tirgū plašu vācu tūristu ekipējuma izvēli ar zīmolu High Peak. Loti daudz dažādu modeļu telšu jebkādiem mērķiem, daudz guļammaisus katrai gaumei, mugursomas, nometnes piederumus un citi aksesuārus autonomai atpūtai brīvā dabā. Zīmols ātri ieguva vadošās pozīcijas tūristu un citu āra aktivitāšu cienītāju prātos. Lielā mērā pateicoties ideālai cenas un kvalitātes attiecībai un lielam sortimentam.

High Peak preču katalogā ir teltis kas domātas solo izbraucieniem, mazu gājēju grupām un velosipēdistu braucieniem, kā arī ērtam ģimenes kempingam. Tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas. Visi produkti tiek pakļauti stingrai kvalitātes kontrolei un ir sertificēti par atbilstību Eiropas standartiem. Daudziem modeļiem vīles ir dubultīgi pāršūtas, ir moskītu tīkli, viena vai vairākas durvis. Teltis ir viegli montēt, piemīt laba ūdens un vēja pretestība. Un vissvarīgāk ar visu to - pieņemama cena un augsta uzticamība. Papildus teltim, High Peak ražo neskaitāmus guļammaisu modeļus. Plašs temperatūras režīms, ar visticamākiem un labi zināmiem pasaulē izolācijas materiāliem.