Hace PCMH45 ultraskaņas gaisa mitrinātājs

Производитель: Hace
Код: X022754
Гарантия производителя: 12 мес.

Jauns, jaudīgs aukstā tvaika gaisa mitrinātājs ar neiedomājami lielu potenciālu, īpaši piemērots industriālās vietās, kā arī ofisos, noliktavās, bibliotēkās, konferenču telpās, gleznu, mūzikas instrumentu veikalos vai pat lielos dzīvokļos. Viegli transportējams un pietiekami jaudīgs, lai mitrinātu telpu līdz 250m2. Neskatoties uz lielajiem izmēriem, ierīce ir samērā klusa un pateicoties kustīgiem riteņiem to ir viegli pārvietota uz citu vietu. Iekārtai ir 3 ātrumi ventilātoram un vadības panelis, kas padara tās vadību vienkāršāku. Kad ir sasniegts noteiktais mitruma līmenis, ierīce izslēdzas, kad mitruma līmenis samazinās, ierīce atkal ieslēdzas. Kad mitrinātāja tvertnē beidzas ūdens, tas automātiski izslēdzas. PCMH45 ir integrēts filtrs, ko ir viegli tīrīt, un ūdens tvertnē var saliet 30l ūdens. Ja ir nepieciešamība, ierīci var pievienot nepārtauktai ūdens pievadei.

 Полное описание

495.00 €
49.50 €/мес. Калькулятор лизинга
Лизинговый калькулятор

49.50€*

Сумма первого взноса и ежемесячных платежей: 544.50€

*Подсчитанные калькулятором данные являются информативными, но несут представление о том, какая может быть сумма ежемесячного взноса. Выберите срок и сумму займа. Характерные примеры смотрите здесь.

Бери взаймы ответственно, правильно оценив свои возможности.

На центральном складе
Доставка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Увлажнители воздуха Да
Oчиститель воздуха Нет
Рекомендуемый объем помещения 250 м²
Управление Электронное
Дисплей Нет
Объем резервуара для воды 30
Ионизация воздуха Нет
Ночной режим Нет
Использование c ароматическими маслами Нет
Аксессуары Нет

Funkcijas
* Mitrina gaisu (vēss tvaiks)

Veiktspēja
* Līdz 250 m2
* Iztvaikošanas apjoms: 1900 ml/h (vēss tvaiks)
* Enerģijas patēriņš: līdz 70W

Vadība
* Elektroniska
* Taimeris: 8h

Galvenās īpašības
* Automātiska mitruma kontrole
* Mitruma iestatījumu skaits: 4 (30%/45%/60% un nepārtraukts)
* Ventilatora ātrumu skaits: 3 (klusa darbība/vidēja jauda/pilna jauda)
* Mazgājams filtrs
* Gaismas un skaņas brīdinājumi
* Iespējams pieslēgt nepārtrauktu ūdens padevi
* Automātiska izslēgšanās ja tvertne iztukšota
* Tvertnes ietilpība: 30 l

Trokšņu līmenis
* Līdz 35 dB

Svars un izmērs
* Svars: 13 kg
* Izmērs: 750 x 745 x 440 mm

Gaisa mitrinātajam ir 4 mitruma pakāpes, kuras varat izvēlēties. Tās ir zema (30% relatīvais mitrums), vidēja (45% relatīvs mitrums), augsta 60% (relatīvais mitrums) un nepārtrauktas darbības pakāpe.

Iekārtai ir iespēja izvēlēties automātisku ūdens uzpildi vai manuāli uzpildīt 30L ūdens tvertni. Ir brīdinājuma gaismas un 10 sekunžu skaņas brīdinājums, ja iekārtas ūdens tvertne ir tukša vai pārpildīta, iekārta automātiski izslēdzas, ja ūdens tvertne ir tukša. Iekārtu var uzpildīt ar ūdeni no augšas vai pieslēgt nepārtauktu ūdens padevi, kuras pieslēgvieta atrodas iekārtas aizmugurē.

Iekārtai ir 8 stundu taimers, tādejādi iekārtu varat no rīta ieslēgt un vairs par to nedomāt.

Vienmērīga ūdens izplatība tiek sasniegta pateicoties rotējošam iztvaicētāja riņķim, tai ir 3 ventilātora ātrumi pilnai jaudai, vidējai jaudai un klusai darbībai. Gaisa mitrinātajam lidztekus ir mazgājams ienākošā gaisa filtrs, kas atrodas iekārtas aizmugurē.

Hace PHMC45 gaisa mitrinātāja tīrīšana nevar būt vienkāršāka, komponentus var atvienot sekunžu laikā bez jebkādiem instrumentiem, Jums vienīgi periodiski nepieciešams iztīrīt ūdens tvertni un filtra grozu ar ūdens pieslēgumu, filtru ieteicams nomainīt vismaz reizi gadā.

Iekārta ir ļoti manervētspējīga un slīd uz 6 noslēptiem riteņiem, kas atrodas iekārtas apakšā.

Gaisa mitrināšanas nepieciešamība
Fiziskā labklājība cilvēkiem un dzīvniekiem ir atkarīga no pareiza apkārtējā mitruma līmeņa. Nosakiet telpas mitruma līmeni, izmantojot mitruma mērītāju – higrometru. Optimālie apstākļi – iekštelpu mitruma līmenis ir robežās no 40-60%. Aukstajā sezonā iekštelpu gaisa relatīvais mitruma līmenis ievērojami samazinās pat par 13-16%, negatīvi atsaucas uz cilvēku pašsajūtu, bieži izkalst kakls, var būt apgrūtināta elpošana, sprēgā lūpas, paaugstinās iespēja saslimt ar bronhītu, gaiss tiek piesātināts ar dūmiem un sākas nepatīkama elektrostatiskā izlāde, kaitējot ne tikai veselībai, bet arī elektro ierīcēm mājās. Sausais gaiss ne tikai slikti ietekmē cilvēka ādu, arī ietekmē telpaugus un dzīvniekus, koka mēbeles, gleznas, mūzikas instrumentus. Gaisu telpā var padarīt svaigu un veselīgu, izmantojot gaisa mitrinātājus. Gaisa mitrinātājiem ir moderns dizains, tie ir ērti, pārvietojami un automātiski nodrošina izvēlētā mitruma līmeņa uzturēšanu telpā.