Hace MJS401 ultraskaņas gaisa mitrinātājs

Производитель: Hace
Код: X022751
Гарантия производителя: 12 мес.

Hace MJS-401 ir ļoti ērts gaisa mitrinatājs un ar to ir viegli rīkoties. Vienkārši pagrieziet mehānisko slēdzi, lai iestatītu vēlamo mitruma līmeni. Tam ir caurspīdīga ūdens tvertne, ko ir viegli iztīrīt un uzpildīt un kas ļauj Jums redzēt atlikušā ūdens līmeni. Kad gaisa mitrinātājs darbojas naktī, viegla zila gaisma apspīd ūens tvertni un vadības pogu.

 Полное описание

Товар больше не доступен
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Увлажнители воздуха Да
Oчиститель воздуха Нет
Рекомендуемый объем помещения 40 м²
Управление Механическое
Дисплей Нет
Объем резервуара для воды 3.5
Ионизация воздуха Нет
Ночной режим Нет
Использование c ароматическими маслами Нет
Аксессуары Нет

Funkcijas
* Mitrina gaisu (vēss tvaiks)

Veiktspēja
* Līdz 40 m2
* Iztvaikošanas apjoms: 300 ml/h (vēss tvaiks)
* Enerģijas patēriņš: 30W

Vadība
* Mehāniska

Galvenās īpašības
* Ūdens atkaļķošanas filtrs
* Tvertnes ietilpība: 3.5 l

Trokšņu līmenis
* Līdz 35 dB

Svars un izmērs
* Svars: 1.8 kg
* Izmērs: 334 x 275 x 140 mm

Hace MJS401 gaisa mitrinātājs ir pietiekami kluss, lai varētu darboties arī nakts laikā. Tas iederas jebkurā vidē un ir ārkārtīgi energo efektīvs. Šis ir gaisa mitrinatājs, kuru Jūs varat drošī lietot, nebaidoties par augstiem elektrības rēķiniem.

Efektīvs ūdens filtrs
MJS401 gaisa mitrinātājam ir ļoti efektīvs filtrs, kas atbrīvo ūdeni no kaļķakmens un baktērijām. Jums vairs nebūs jātīra baltās kaļķakmens nogulsnes no virsmām.

Piemērots guļamistabām
MJS-401 gaisa mitrinātājs darbojas ļoti klusi. Tas netraucēs Jūsu naktsmieru un var darboties visas nakts garumā.

Naudas ietaupījums
Šis ļoti energo efektīvais gaisa mitrinātājs neietekmēs Jūsu elektrības rēķinus. MJS-401 gaisa mitrinatājs patērē tikai 30W, kad darbojas normālā režīmā.

Liela veiktspēja
Neskatoties uz tā kompakto dizainu, MJS-401 gaisa mitrinātājam ir ļoti liela kapacitāte. Tas izstrādās apmēram 7 litrus auksta tvaika dienā Jūsu telpās, veidojot Jums patīkamāku iekšējo klimatu.

Viegla vadība
MJS-401 gaisa mitrinātāju ir ļoti viegli lietot. Pagrieziet mehānisko slēdzi un iestatiet Jums vēlamo gaisa mitrumu.

Gaisa mitrināšanas nepieciešamība
Fiziskā labklājība cilvēkiem un dzīvniekiem ir atkarīga no pareiza apkārtējā mitruma līmeņa. Nosakiet telpas mitruma līmeni, izmantojot mitruma mērītāju – higrometru. Optimālie apstākļi – iekštelpu mitruma līmenis ir robežās no 40-60%. Aukstajā sezonā iekštelpu gaisa relatīvais mitruma līmenis ievērojami samazinās pat par 13-16%, negatīvi atsaucas uz cilvēku pašsajūtu, bieži izkalst kakls, var būt apgrūtināta elpošana, sprēgā lūpas, paaugstinās iespēja saslimt ar bronhītu, gaiss tiek piesātināts ar dūmiem un sākas nepatīkama elektrostatiskā izlāde, kaitējot ne tikai veselībai, bet arī elektro ierīcēm mājās. Sausais gaiss ne tikai slikti ietekmē cilvēka ādu, arī ietekmē telpaugus un dzīvniekus, koka mēbeles, gleznas, mūzikas instrumentus. Gaisu telpā var padarīt svaigu un veselīgu, izmantojot gaisa mitrinātājus. Gaisa mitrinātājiem ir moderns dizains, tie ir ērti, pārvietojami un automātiski nodrošina izvēlētā mitruma līmeņa uzturēšanu telpā.